DomůNovinkyMistrovství světa juniorů v lovu kaprů se blíží! Jakub Vágner zve rybáře...

Mistrovství světa juniorů v lovu kaprů se blíží! Jakub Vágner zve rybáře na Katlov

- Reklama -

Druhý ročník světového šampionátu juniorů v lovu kaprů se blíží. I tento ročník proběhne na revíru Katlov, který má pod svými křídly známý rybář Jakub Vágner. Letošní ročník mistrovství světa juniorů v lovu kaprů proběhne od 23. do 29. května. A organizátoři zvou všechny rybáře k napínavé podívané. K vidění bude zajímavý souboj mezi našlapanými týmy.

Loňský rok byl pořádně našlapaný. Na Katlov přijely týmy ze Slovenska, Anglie, Nizozemska, Norska, Švédska, Dánska, Německa, Itálie, Polska, Ukrajiny, USA, Maďarska nebo Rumunska. Celkově na Katlově chytalo 14 družstev. A mladí rybáři se postarali o perfektní podívanou! Například nejtěžší ryba závodu vážila parádních 17,8 kilogramů. Tohoto nádherného kapra ulovili závodníci z Anglie.

Tip: Akce! Rozdáváme boilies na kapry ZDARMA!

V těžké konkurenci z celého světa se velice dobře umístily naše týmy. Češi nakonec brali druhé i třetí místo. Doufejme, že i letos naši závodníci budou bojovat o ty nejvyšší příčky. Přejeme jim úspěch!

Celý závod pořádně zatraktivnila i zajímavá pravidla. O vítězi totiž nerozhoduje množství ryb. Ne. O úspěchu rozhodují 3 nejtěžší ryby. A právě toto dává naději opravdu komukoliv ze závodníků k tomu, aby získal tolik ceněný titul. Mistrovství světa juniorů v lovu kaprů je věkově omezené. Mohou se ho účastnit rybáři od 14 do 18 let.

Přejme si, aby i letošní ročník byl tolik zajímavý jako ten loňský. Bude to parádní podívaná, ve které se představí nadějné kaprařské hvězdy. Ještě jednou připomínáme, že letošní ročník proběhne od 23. do 29. května. Tak tuto akci pozorně sledujte! Více informací o závodě zjistíte na webu www.katlov.com.

 

WCCJ 2016 Katlov: Akce pro rodiny

Nejenom závodníci si tuhle akci pořádně užijí. Doprovodný program myslí i na návštěvníky a diváky! Například na víkend přichystali organizátoři řadu aktivit pro rodiny s dětmi. Lidé tak mohou na Katlově prožít parádní víkend plný zábavy. Pro děti bude přichystaná indiánská vesnice, ve které mohou pochytit základy rybaření od přítomných zkušených rybářů.

Co dalšího bude k vidění? Práce psovodů, ornitologů nebo prezentace zvířat, které žijí v našich lesích. Skvělou zprávou je, že návštěvníci si mohou na Katlově postavit i stan, a pobýt na této nádherné vodě luxusní dva dny. Vstup na celou akci na Katlově je zdarma!

Organizátoři věří, že doprovodný program bude stejně úspěšný, jako ten loňský. V minulém roce se přijelo na Katlov podívat přes 8000 návštěvníků. A to jen o víkendu!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -