skingbranding-banner

Na rybářský trh vstupuje gigantický e-shop pro rybáře! Chce vybudovat i obrovskou síť prodejen


Dlouho nebylo slyšet o gigantické prodejně v pražských Kobylisích, která byla nějaký čas spojována s nejznámějším rybářem Jakubem Vágnerem. Některé spekulace dokonce hovořily o tom, že tato velká prodejna se bude zavírat. Jenže vše je jinak! Společnost, která tuto obrovskou prodejnu vlastní, získala i významný rybářský obchod v Brně, který tamní rybáři moc dobře znají. Na rybářském trhu tak vznikl obrovský subjekt, který chce hrát dominantní roli. A nejen mezi kamennými prodejnami, ale také na internetu! Zdá se tedy, že tento rybářský kolos chytl druhý dech! Co nabídne rybářům?

„Změnou e-shopu a názvu vyvrcholila transformace společnosti, která také během loňského roku ukončila veškerou spolupráci s Jakubem Vágnerem. Nové vedení společnosti její provoz staví na profesionalitě a kvalitě poskytovaných služeb,“ řekl marketingový manažer Jiří Maier. Právě s Jakubem Vágnerem byla například prodejna v pražských Kobylisích silně spojena. Tomu je ale konec. A „tlustou čáru“ za touto spoluprací dělá právě i nový název NAVIAK.

Společnost nyní hledí do budoucnosti na rybářském trhu, ve kterém vidí velký potenciál. Přesto! Firma si je vědoma, že na tomto „poli“ je velká konkurence, a proto musí rybářům nabídnout jen to nejlepší. „Noví prodejci byli vybíráni s velkým důrazem na odbornost, proaktivitu, a především empatii směrem k zákazníkům. V plánu je kromě dalšího zvyšování odbornosti všech zaměstnanců také nový e-shop a kvalitnější zákaznický servis,“ popisuje Maier.

Asi nejzajímavějším záměrem je vybudování největší sítě prodejen pro rybáře v České republice. Už teď má společnost dvě významné prodejny v Praze a v Brně, které patří k dominantním hráčům mezi tamními kamennými obchody ve zmíněných městech. „Naším dlouhodobým cílem je vytvořit největší síť prodejen rybářských potřeb v ČR a být jedničkou i v e-commerce. Rybářským nadšencům i úplným nováčkům chceme zajistit ty nejlepší zážitky z rybaření,“ říká marketingový manažer společnosti.

„Rybolov má v naší zemi hluboce zakořeněnou tradici. My v NAVIAKu jsme na ni hrdí a chceme jí dál budovat. Věříme, že rybaření není záležitost pouze skutečných nadšenců, ale může být koníčkem opravdu pro každého. Rozhodli jsme se proto rozšířit okruh lidí, které chceme s naší nabídkou oslovovat. Rybolov může být dobrodružství, ale také klid, čas strávený v přírodě a skvělý odpočinek a my věříme, že kdo ho vyzkouší, najde si v něm to svoje,“ ukončuje Jiří Maier.

VÍCE INFO: Nový rybářský e-shop si prohlédněte ZDE

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: NAVIAK

Nové články v rubrice

Těžký život rybářů: 770 chráněných vyder zmasakrovalo ryby za více jak 21 miliónů korun!  

admin | přečteno: 5324x | 23.02.2021 | 3 komentářů

Technik Východočeského územního svazu Karel Němec zveřejnil na tamním webu …

České revíry bez amurů? Někteří politici chtěli omezit oblíbené ryby! Jak to dopadlo?

admin | přečteno: 5563x | 23.02.2021 | 4 komentářů

Tak tohle bylo jen o fous! Na politické půdě se …

Ztratí rybáři oblíbené revíry? Obce toho mají dost! Nepořádek od rybářů působí komplikace

admin | přečteno: 6977x | 22.02.2021 | 13 komentářů

V minulém týdnu se magazín InRybar.cz zabýval situací na Slezské Hartě, …

Komentáře

  • A taky zapomneli říct, že přináší to nejdražší, nejlevnější smacek 26kc ok 😂😂😂.

  • Co to má znamenat? Dělat z lidi idioty?.. Jak spojována s Jakubem Vagnerem?? …. A proč tedy proběhla velká rekonstrukce prodejny a najednou se to jmenuje JV Rybářské potřeby.. No tak nám to vysvětlete… Pane redaktore, jak to tedy je?

  • Hezké, uni ale také drahé

  • Každý si může nakoupit kde chce. Já mám své 3 oblíbené prodejny-s jejich obsluhou a profesionalitou jsem velice spokojen. Tu třetí jsem objevil nedávno-objednal jsem kolegovi elektrická světýlka do splavku nebo na feeder. Dodací doba vynikající – po rozbalení jedno světýlko nešlo, druhé svítilo málo. Na dotaz mi obchod poslal nové s omluvou a zdarma. S takovým chováním se člověk málo setká. Jsou to Rybářské potřeby Varejka Josef z Nového Města na Moravě. Pokud se nová firma bude chtít udržet – musí se přizpůsobit trhu-co vím z doslechu, jsou dražší. Uvidíme, s pozdravem a přáním hezkých ulovku Bobika

  • Ani po 4 dnech neodpovedeli na dotaz za 5 000 Kc…

  • Je to jenom reklama na další Vagneruv kšeft.

    • Pokud to takto opravdu je, tak je fakt smutny, ze “opravdovy” majitel se musi skryvat, aby se zbozi prodavalo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.