DomůNovinkyNESKUTEČNÝ ÚLOVEK! Rybář chytil do rukou divokého rybího predátora, který byl větší...

NESKUTEČNÝ ÚLOVEK! Rybář chytil do rukou divokého rybího predátora, který byl větší než on sám! Ryba jej málem stáhla do vody!

- Reklama -

Wau! Tak takový rybářský zážitek prožije jen pár odvážných rybářů. Z téhle podívané totiž leze mráz po zádech a kdekdo by si asi na tohle netroufl. O co jde? Rybář je nakloněný nad vodní hladinou a s čímsi jezdí po vodě. Náhle z hlubiny vystartuje obrovská ryba a zakousne se rybářovi do ruky! A odvážný rybář má pořádně namále. Ryba jej totiž málem stáhne do vody! Tenhle souboj je ale naprosto fascinující!

Video ze začátku vypadá nevině. Rybář totiž s čímsi jezdí po vodní hladině a připomíná to, jako kdyby krmil rybičky v jezírku. Jenže v téhle vodě žijí poněkud jiné rybí druhy! Tak trochu větší a divočejší! To divák pochopí hned, když uvidí to, jak se rybářovi do ruky zakousne obrovská stříbrná ryba.

Rybář ale nepanikaří a začne s rybou pořádně divoce zápasit. Jenže ryba je pomalu větší než samotný rybář! A chvíli to vypadá, že ryba stáhne tohoto chlapíka do vody! Taky mu při souboji s divokou rybou musí pomoci dva jeho rybářští souputníci. Jinak by to mohlo dopadnout velice špatně! Nakonec to ale dobře dopadne a rybář nad divokým predátorem triumfálně zvítězí.

Tip: Brutální výprodej rybářských potřeb! Slevy až 75 %!!!

- Reklama -

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -