DomůNovinkyNOVÁ NÁSADA KAPRA: Víme, kde plavou nové ryby! Rybáři vysadili přes 2...

NOVÁ NÁSADA KAPRA: Víme, kde plavou nové ryby! Rybáři vysadili přes 2 tuny nových kaprů!

- Reklama -

I přesto, že rybářská sezóna je v plném proudu, tak i v tomto období rybáři intenzivně zarybňují. V našich revírech se tak objevují stále nové a nové ryby. Rybáři v poslední době doplňovali především stavy kaprů, ale v revírech se objevili například i noví pstruzi. A obrovská práce rybářů se vyplácí. V našich revírech tak plavou další ryby, které zpříjemňují rybářské vycházky k vodě. Podívejte se na podrobný seznam, kde byly v posledních dnech vysazeny nové ryby.

Co se týče kaprů, tak v současnosti rybáři rozvážejí skutečně nádherné ryby, jejichž váhový průměr se pohybuje od 1,5 do 3 kilogramů. Toto jsou skutečně krásné ryby, které potěší nejednoho rybáře. Ryby pochází z renomovaných rybochovných podniků – například z Rybářství Chlumec nad Cidlinou nebo z Plané u Mariánských Lázní. A právě to je velkou zárukou kvality. Obojí rybářské podniky jsou známé tím, že umí „vyrobit“ krásnou rybí násadu v perfektní zdravotní kondici.

Teď vám přinášíme podrobný seznam revírů, kde v minulých dnech rybáři vysadili velké množství nových ryb. Podívejte se, jestli ve vašem oblíbeném revíru plave nová násada.

 

AKCE: Rozdáváme navijáky na kapry ZDARMA!

Revíry s novou násadou ryb:

Revír Božkov – 1200 kilogramů kapra

Revíry MO Uhříněves – 400 kilogramů kapra

Jizera 4 – 500 kilogramů kapra

Jelito – 1200 kilogramů kapra

Jizera 4 – 100 kilogramů pstruha duhového

 

Uvidíme, do kterých dalších revírů rybáři nasadí nové ryby. Dá se totiž počítat s tím, že rybáři nebudou s vysazováním nových ryb otálet, a zarybňování dalších vod tak bude pokračovat.

Redakce InRybar.cz

Zdroj: ČRS SÚS 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -