DomůNovinkyODPORNÉ: Tohle vás naštve! Rybáři chytili sumce. Začali do něj kopat!

ODPORNÉ: Tohle vás naštve! Rybáři chytili sumce. Začali do něj kopat!

- Reklama -

Uf, tak tohle je fakt síla. Toto video nedoporučujeme žádnému milovníkovi sumců. Na videozáznamu je zachycený sumec, který bezvládně leží na suché zemi. Ne. Tohle není pro něj to „pravé ořechové“. Jenže co víc? Jeden z rybářů do ryby dokonce i kopne. To, že tito rybáři jsou skutečnými dobytky, asi netřeba doplňovat. Takhle se k rybám prostě nesmí nikdo chovat!

Samotné video nezačíná moc dobře. Křik rybářů, kteří sumce ulovili, se rozléhá všude kolem. Zní to, jako by banda neandrtálců ulovila mamuta. A pak jde už na videu vidět i samotný sumec. Krásná ryba leží na suché zemi. Pokud budete někdy chtít poranit rybu, tak se chovejte přesně jako ti rybáři na videu. Tohle je fakt hnus! Naprosto nepochopitelné je i chování jednoho z rybářů. Ten do ryby dokonce kopne, aby ji převalil z boku na břicho. Takhle fakt ne!

Je dost pravděpodobné, že tihle rybáři uloveného sumce nepustili. Není nic špatného na tom, vzít si rybu. Ale podobné chování k úlovku je prostě nepřijatelné. I když se někdy rozhodnete zabít rybu, pak se k ní i přesto chovejte s respektem. A ne tak, jak jste to viděli na tomhle videozáznamu. Tohle je fakt na „přesdržku“.

 

Nejhnusnější video se sumcem

Asi nejodpornější video se sumcem ale bohužel pochází z České republiky. Na tomto videozáznamu je zachyceno naprosto odporné chování k trofejnímu sumcovi. Tahání nádherné ryby po suché zemi a nakonec její pověšení za žábry na trámu je opravdu nechutné. Taky si toto video „vysloužilo“ pořádnou kritiku. Rybáři jednoduše na nic nečekali a dolů do komentářů pod videem psali velice kritické poznámky. Ovšem, ten, kdo se na toto video podívá, by měl asi stejný názor…

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. U toho otrkovickýho sumce ty komentáře, to je prdel to číst jak lidem kvůli rybě rupají nervy. Vidím samý známý firmy (Bečica pořadatel jihočeské fídr ligy ten byl jebnutej už dřív).
    No legrace když se lidi z lovu snaží dělat ušlechtilou zábavu a nechápou že ryba byla je a bude kus masa … a dlouho dlouho nic a pak přichází olizovači a ocucávači s chorobou rybofílie (Vágner škola olizovačů).

    První video absolutní slabota, druhý už lepší, Kdo se nedíval pozorně tak se toho sumce fakt snažili nést šetrně na podložkách, visící na háku už byl asi zabitý (je to tradiční způsob sumec na trojnožku a zabíjačka pro celou vesnici).
    Ale nová doba si žádá své. Vágner taky sumce uvazuje na špagát a tvrdí že je to k rybě šetrné, nástražnmu línovi bez problému zapíchne trojháů do hřebetu a pak tvrdí že ryby(kromě těch nástražních) nezabíjí a nežere (Chutná mu prý jeno okoun a candát).

    Tak přeju hodně legrace rylísáci. Aby jste při chytání náhodou rybě neudělali bebínko co nejde spravit Klinikem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -