skingbranding-banner

ODPORNÉ: Tohle vás naštve! Rybáři chytili sumce. Začali do něj kopat!


Uf, tak tohle je fakt síla. Toto video nedoporučujeme žádnému milovníkovi sumců. Na videozáznamu je zachycený sumec, který bezvládně leží na suché zemi. Ne. Tohle není pro něj to „pravé ořechové“. Jenže co víc? Jeden z rybářů do ryby dokonce i kopne. To, že tito rybáři jsou skutečnými dobytky, asi netřeba doplňovat. Takhle se k rybám prostě nesmí nikdo chovat!

Samotné video nezačíná moc dobře. Křik rybářů, kteří sumce ulovili, se rozléhá všude kolem. Zní to, jako by banda neandrtálců ulovila mamuta. A pak jde už na videu vidět i samotný sumec. Krásná ryba leží na suché zemi. Pokud budete někdy chtít poranit rybu, tak se chovejte přesně jako ti rybáři na videu. Tohle je fakt hnus! Naprosto nepochopitelné je i chování jednoho z rybářů. Ten do ryby dokonce kopne, aby ji převalil z boku na břicho. Takhle fakt ne!

Je dost pravděpodobné, že tihle rybáři uloveného sumce nepustili. Není nic špatného na tom, vzít si rybu. Ale podobné chování k úlovku je prostě nepřijatelné. I když se někdy rozhodnete zabít rybu, pak se k ní i přesto chovejte s respektem. A ne tak, jak jste to viděli na tomhle videozáznamu. Tohle je fakt na „přesdržku“.

 

Nejhnusnější video se sumcem

Asi nejodpornější video se sumcem ale bohužel pochází z České republiky. Na tomto videozáznamu je zachyceno naprosto odporné chování k trofejnímu sumcovi. Tahání nádherné ryby po suché zemi a nakonec její pověšení za žábry na trámu je opravdu nechutné. Taky si toto video „vysloužilo“ pořádnou kritiku. Rybáři jednoduše na nic nečekali a dolů do komentářů pod videem psali velice kritické poznámky. Ovšem, ten, kdo se na toto video podívá, by měl asi stejný názor…

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Rybářská dovolená: Máchovo jezero láká na krásné rybaření! Lokalita nabízí ale i další úžasné atrakce

admin | přečteno: 388x | 22.06.2018 | Žádné komentáře

Máchovo jezero láká na rybářskou dovolenou! Na této malebné vodní …

Předseda rybářů a porybný tvrdě kritizuje rybáře: Chováte se jako čuňata! Uděláme si s vámi pořádek!

admin | přečteno: 2284x | 21.06.2018 | 2 komentáře

Předseda středočeských rybářů Dušan Hýbner, který zároveň vykonává funkci porybného, …

Změna rybářského řádu: Konec srkaček! Od roku 2019 rybáři nesmí používat srkačky! A okoun bude mít míru

admin | přečteno: 7812x | 20.06.2018 | 5 komentářů

Vedení Českého rybářského svazu nedávno zveřejnilo změny rybářského řádu, které …

Komentáře

  • U toho otrkovickýho sumce ty komentáře, to je prdel to číst jak lidem kvůli rybě rupají nervy. Vidím samý známý firmy (Bečica pořadatel jihočeské fídr ligy ten byl jebnutej už dřív).
    No legrace když se lidi z lovu snaží dělat ušlechtilou zábavu a nechápou že ryba byla je a bude kus masa … a dlouho dlouho nic a pak přichází olizovači a ocucávači s chorobou rybofílie (Vágner škola olizovačů).

    První video absolutní slabota, druhý už lepší, Kdo se nedíval pozorně tak se toho sumce fakt snažili nést šetrně na podložkách, visící na háku už byl asi zabitý (je to tradiční způsob sumec na trojnožku a zabíjačka pro celou vesnici).
    Ale nová doba si žádá své. Vágner taky sumce uvazuje na špagát a tvrdí že je to k rybě šetrné, nástražnmu línovi bez problému zapíchne trojháů do hřebetu a pak tvrdí že ryby(kromě těch nástražních) nezabíjí a nežere (Chutná mu prý jeno okoun a candát).

    Tak přeju hodně legrace rylísáci. Aby jste při chytání náhodou rybě neudělali bebínko co nejde spravit Klinikem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.