DomůNovinkyRYBÁŘI POZOR! Rybář držel udici a udeřil do něj blesk. Skončil s...

RYBÁŘI POZOR! Rybář držel udici a udeřil do něj blesk. Skončil s těžkými popáleninami!

- Reklama -

Neskutečnou smůlu měl jeden rybář, který rybařil na své oblíbené vodě. V momentě, kdy lovil ryby, tak se nad ním prohnala bouřka. A do rybáře udeřil blesk. Rybář tak skončil s těžkými popáleninami. Ostatní rybáři by si z tohoto rizikového chování měli vzít příklad. Případy udeření blesku do rybářského prutu nejsou báchorky! Buďte proto při lovu ryb v bouřkách opravdu opatrní.

Neuvěřitelná síla! Tak nějak by se dalo popsat to, co naprosto zdevastovalo rybářský prut. Když se podíváte na přiložené video, tak zjistíte, že z rybářského prutu zbyly jenom cáry spáleného materiálu. Nyní tak můžete jasně vidět, co zmůže blesk. Je to obrovská síla, která může způsobit pořádnou paseku. Proto buďte při lovu v bouřkách s rybářskými pruty velice obezřetní – nezapomínejte na to, že na určitých místech může prut fungovat jako hromosvod.

Tip: MEGAAKCE! Levná rybářská křesílka za super nízkou cenu!

Tip: MEGAAKCE! Levná rybářská křesílka za super nízkou cenu!

Bohužel, celý incident se neodehrál bez újmy na zdraví. Rybář, který vystupuje v přiloženém videu, a do kterého blesk udeřil, skončil s těžkými popáleninami na ruce a tváři. Obrovským štěstím ale je, že rybář tento úder obrovské síly vůbec přežil.

Při lovu ryb v bouřkách se opravdu snažte držet prut v rukách co nejméně. Na některých místech můžete při manipulaci s dlouhým prutem skutečně fungovat jako hromosvod. Jde především o ty situace, kdy rybáři loví na rozlehlých pláních, kde v okolí nejsou žádné stromy. Nebezpečný je i lov s udicemi na lodi. Takové rybaření za bouřky není dobrým nápadem!

Jak vidíte, blesk může do rybářského prutu udeřit. Proto buďte při vycházkách za bouřky velice opatrní!

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -