DomůNovinkyRybáři se vysmívají Jakubovi Vágnerovi. Na internetu se objevila parodie na jeho...

Rybáři se vysmívají Jakubovi Vágnerovi. Na internetu se objevila parodie na jeho pořad

- Reklama -

Jakub Vágner prostě budí vášně. Slavný rybář, který natáčí rybářské pořady pro nejrůznější televize, má velice specifický styl vystupování. A právě onen styl vystupování Jakuba Vágnera nemusí někomu „sedět“. I možná proto parta nadšenců natočila parodii na jeho pořad. V této parodii mohou diváci vidět dobře známé pasáže, které se objevují i v pořadu Jakuba Vágnera.   

O co v oné parodii jde? Účinkující rybáři se nachází v Karibiku, kde se snaží chytit „legendární zubatici“. V parodii například nechybí velice dobře známá pasáž, kdy účinkující rybář dramaticky hovoří do noční kamery a popisuje své pocity. Samozřejmě nechybí ani závěrečné přání o ulovení cílové ryby, jelikož poslední den výpravy je tady! Tato část videa je opravdu velice povedená, protože moc dobře vystihuje určité znaky pořadu Jakuba Vágnera, který si vtipálci vzali na paškál.

Tip: Rozdáváme boilies ZDARMA!

A hle! I v parodii „legendární ryba“ zabere těšně před koncem výpravy. Svištící brzdu a ohnutý prut ještě doplňuje samotný pád účinkujícího rybáře do vody. Přesto, tak jako vždy, i tento pořad končí dobře. Účinkující rybář nakonec „legendární zubatici“ skutečně uloví. Po ulovení přijdou bezprostřední pocity rybáře, který se následně s ulovenou rybou rozloučí.

Tip: Rozdáváme boilies ZDARMA!

Tato parodie je z našeho pohledu opravdu povedená. Jde vidět, že si parta rybářů s její tvorbou vyhrála. Kvalitní obraz a zvuk nebo povedené intro dávají tušit, že tato parodie nějaký čas zabrala. Teď už je na řadě pouze hodnocení od diváků.

Co si o téhle parodii myslíte vy?

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

3 KOMENTÁŘE

    • Máš snad dojem, že lovem ryb, jejich x hodinovou manipulací a pozováním před kamerou je jim jakkoli prospěšný ? Nehledě k tomu, že loví na jiné rybí druhy, čímž lze ochranu dostatečně popřít ? Víš prd, mladý muži.

  1. Tomu říkáte povedená parodie?To je fraška bandy tupých trotlů co se snaží zviditelnit na úkor JV.Mě osobně je nějaký JV naprosto ukradený,ale tohle video je zbytečné…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -