Domů Novinky Rybářské zprávy: Pytlák dostal u soudu 1 rok ve vězení

Rybářské zprávy: Pytlák dostal u soudu 1 rok ve vězení

- Reklama -

Pytlák ze Slovenska dostal za své nelegální rybaření roční nepodmíněný trest za mřížemi. Rybáři do Veslařského kanálu Račice vysadili metráky nádherných pstruhů. Řidič z neznámé příčiny utopil svůj automobil v rybníku. Do Kamenice vysadili pracovníci národního parku České Švýcarsko spolu s dobrovolníky novou generaci lososů a na Máchově jezeře ochránci zachraňují škeble. Přinášíme vám 5 nejzajímavějších zpráv ze světa rybařiny, které by vám neměly uniknout.

 

Z domova:

Kapitální pstruzi na Veslařském kanálu Račice: Stovky kilogramů pstruhů o délce mezi 50 až 60 centimetry vysadili rybáři do Veslařského kanálu Račice. Na revíru platí mimopstruhové celorepublikové a celosvazové povolenky, ale i mimopstruhové územní povolenky všech územních svazů. Rybáři slibují, že takto hojné vysazování pstruhů do této lokality nebylo letos posledním.

Zdroj: rybsvaz.cz

 

Řidič sjel s automobilem do rybníka: V obci Patokryje, která leží v okrese Most v Ústeckém kraji, sjel řidič se svým vozidlem do místního rybníka. Nehoda se obešla bez zranění, řidiči se podařilo dostat z potápějícího automobilu včas. Vozidlo nakonec skončilo celé pod hladinou rybníka. Příčiny nehody jsou neznámé.

Zdroj: e-mostecko.cz

 

Nová generace lososů v českých vodách: 9000 lososů. Přesně tolik ryb vysadili pracovníci Správy národního parku České Švýcarsko spolu s několika desítkami dobrovolníků. Půlroční ryby vysadili do řeky Kamenice na Děčínsku v rámci projektu Návrat lososů.  Do projektu, který je zaměřený na obnovu lososí populace v českých vodách, se může zapojit kdokoliv. Více informací naleznete na webové stránce navratlososu.cz.

Zdroj: navratlososu.cz

 

Záchranné práce na Máchově jezeře: Na Máchově jezeře, které se momentálně vypouští, probíhají záchranné práce. Ty mají za cíl zachránit škeble, které by vypuštění vody z jezera usmrtilo. Škeble jsou po záchranném sběru odváženy do zavodněných oblastí. Ochráncům přírody se takto podařilo zachránit už stovky škeblí.

Zdroj: nase-voda.cz

 

Ze světa:

Drzý pytlák skončil za mřížemi: Na Slovensku dopadli pytláka, který opakovaně lovil na Váhu bez rybářského povolení. Kvůli jeho opakovaným přestupkům se měl zpovídat před soudem. Jenže nepřišel, a v ten samý den, kdy měl stát před soudem, se opět vydal pytlačit. Nepolepšitelného pytláka chytili policisti a předali jej soudu. Soudce nakonec pytláka odsoudil na 1 rok nepodmínečně.

Zdroj: tvnoviny.sk

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -