Domů Novinky SENZACE: MRK.cz bojuje o významnou cenu českého internetu! Pomozme mu k úspěchu!

SENZACE: MRK.cz bojuje o významnou cenu českého internetu! Pomozme mu k úspěchu!

- Reklama -

V těchto dnech probíhá hlasování, jež rozhodne o tom, které internetové projekty získají velice uznávanou cenu – Křišťálovou lupu. Tato cena je udělována projektům, které patří k nejoblíbenějším a nejvýznamnějším na českém internetu. V seznamu nominovaných projektů se objevují takoví internetoví giganti jako například iDNES.cz, Alza.cz nebo Stream.cz. Pro rybáře je tento ročník Křišťálové lupy velice zajímavý, neboť mezi těmito internetovými giganty se objevil i nejčtenější rybářský magazín MRK.cz. Pojďme tomuto známému rybářskému portálu pomoci k úspěchu!

Ano, MRK.cz je konkurenční web. A ano, nedivíme se, že jste z naší podpory zmatení. Ale i mezi konkurenty by měla panovat úcta jednoho k druhému. Na rovinu říkáme, že MRK.cz je jeden z nejlepších rybářských webů, co se produkce článků týče. A to nejen u nás, ale i v celé Evropě. Na tomto webu máme rádi především texty pana Milana Tychlera, který patří k nejlepším rybářským redaktorům v naší zemi. Jeho práce je vskutku fantastická!

A nesmíme zapomenout ani na videoprodukci webu MRK.cz. Martin Maťák se svým štábem natáčí perfektní videa, která jsou jak obsahově, tak i technicky na velice vysoké úrovni. A hlavně! I když MRK.cz má videa na velice vysoké úrovni, dokáže je jako jediný web vydávat v neskutečně krátkém čase – co 2 týdny je na jejich webu nové video.

Těch věcí, za které bychom měli MRK.cz podpořit, by se našlo mnohem více. Pokud chcete MRK.cz za jejich dlouhodobě špičkovou práci ocenit, pak jim dejte v této uznávané anketě hlas. Pro český rybářský internet by bylo toto ocenění skvělou zprávou! MRK.cz můžete dát hlas v kategorii Zájmové weby.

Hlasujte ZDE.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archov InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -