skingbranding-banner

Trofejní úlovek: Další gigantický losos z Labe! Rybář ulovil lososa o délce 103 centimetrů!


Z Labe přišla další fantastická zpráva o uloveném lososovi! Tato druhá letošní ryba, která se objevila na rybářském internetu, předčila první zveřejněný letošní úlovek z Labe. A to o pořádný kus! Tento druhý losos, který se objevil na rybářském internetu, totiž měřil neskutečných 103 čísel! Naprosto fantastická ryba! O úlovku obrovské ryby informoval například i Severočeský územní svaz na facebooku.

Neuvěřitelné fotografie obrovského lososa, který měřil 103 centimetrů, nyní kolují po sociálních sítích. A z těch obrázků naskakuje až husí kůže! Tohle je prostě famózní ryba! Z fotografií je jasně patrné, že tenhle losos patří skutečně k těm „lepším“. Všimněte si té obrovské hlavy, na které je tlama připomínající obrovské háky. Fantastická ryba!

Podle informací, které má redakce InRybar.cz k dispozici, tento losos měřil 103 centimetrů. Takže tento letošní druhý úlovek z českého úseku Labe, o kterém víme, je o celých 17 centimetrů delší než losos o délce, který měřil 86 centimetrů. A o kterém jsme psali 7. prosince.

Hit letošní sezóny: Geniální plovoucí nástraha na velké candáty! Znáte tohle?

Více jak metrový losos byl uloven už na přelomu října a listopadu na řece Labi mimo hájený úsek. „Na Labi byl uloven losos o délce 103 cm. Ryba ulovena mimo úsek hájený v době hlavního tahu (říjen/listopad). Později zveřejníme také video,“ uvedl Severočeský územní svaz na sociálních sítích.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Severočeský ÚS

Nové články v rubrice

Rybáři poslali už přes 20 000 korun! Odstartovala sbírka na „plovoucí vozíček“ pro rybáře

admin | přečteno: 1282x | 21.01.2021 | 1 komentář

Rybář Julius Nass, který spustil projekt přestavby klasického belly boatu …

VIDEO: Kapři a amuři „vyplivují“ háčky! Takhle to vypadá, když ryby poznají montáž!

admin | přečteno: 10608x | 21.01.2021 | Žádné komentáře

Tohle je věčné téma v rybářských kruzích! V momentě, kdy rybář nepromění …

Česko jako kaprařská velmoc? Nedaleko Pardubic vzniká gigantická linka na rybářské nástrahy

admin | přečteno: 8109x | 20.01.2021 | 7 komentářů

Zase se potvrzuje, že rčení o zlatých českých ručičkách má …

Komentáře

  • Gratulace. To je sen. A kdo říká že ne, tak lže. 🤭😁

  • Gratulace je na místě 👍Asi teď zase pan bude schytavat kritiky od ochránců řeky,ale nedivte se,když v dalším článku všem vylicite přesnou lokalitu jak a pak se divíte,že vám na ně chodí”cíleně”…Je to směšné…Nejsem žádná “masařka” ale na ryby chodím pro radost,ale taky proto,abych si nějakou rybu odnesla a jako správný lovec snědla…Co je na tom?To je jako bych byla myslivec a ty srnky chytala do ok a druhý den je pouštěla jen pro zábavu…Kdo chytá ryby pro potěšení je daleko větší barbar než ten,kdo na ně jde s úmyslem je sníst…Divíte se proč jsou řeky mrtvé víc než dřív ale je to jednoduché…Dřív neexistovali “sportovní rybáři” a lidí co si chodilo k řece plné ryb zachytat bylo pomálu…Dnes je rybářů víc než ryb a do toho prodáte povolenku každému Polákovi,který má naší vodu absolutně v p..i..Vysypete tam 2x za rok pár kaprů a machrujete jak to zarybnujete a zbytek si rozprodate…Znám z osobních zkušeností…Svět se a dnešní rozmazlení smradi to nespasi…A to na ně každý rok přispívam 100kc..To nemají tatínky co by jim tu stovku zaplatili,že to musím dotovat já a pak vidím jak se u řeky chovají?

  • Že ty sis dala k obědu něco ostřejšího?!?🤭 Myslivci chytají srnky do ok..? Aj jako přirovnání dost jednoduchá hláška..Aj to, že dáváš kilo ročně na všechny (jak píšeš) rozmazlené smrady, co to nespasí ? No hlavně, že jsi spása ty pro všechny a všechno, s tvýma žvástama.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.