DomůNovinkyÚtok sumce na nástrahu: Jak vypadá záběr od sumce pod vodou a...

Útok sumce na nástrahu: Jak vypadá záběr od sumce pod vodou a zdolávání?

- Reklama -

Sumci patří k vyhledávaným predátorům (nejen) na českých vodách. A ono se není čemu divit! Sumci svou délkou, ale i váhou, výrazně převyšují ostatní rybí druhy, takže hodně rybářů si chce s králem rybí říše poměřit síly. A ono to není jenom tak! Sumci jsou opravdu „agresivní“ a silná stvoření, která prověří nejen rybářské vybavení, ale i rybářovy schopnosti. Zdolat sumce není žádná procházka růžovým sadem…

Na začátku videa jde vidět, jak sumec „šlukne“ nalíčenou nástrahu (škoda, že to autor videa nenechal více před záběrem, abychom viděli příjezd dravce). Tohle dokazuje, že ze sumčí „mordy“ je jen těžké uniknout. Obrovská síla, která vcucne kořist je prostě nad síly drtivé většiny ryb.

A po úspěšném záběru to přijde! Souboj! Sumec je opravdu divoký protivník, který prověří kvalitu vybavení. Kdejaký detail, který „smrdí“ nekvalitou, bude potrestán. Měkké háčky, nekvalitní šňůra nebo snad dokonce nekvalitní prut? To všechno může přinést neúspěch. Ovšem! Ani kvalitní vybavení úspěch nezaručí – je nutné, aby rybář dokázal s prutem dobře pracovat.

Jak vlastně takový souboj se sumcem vypadá pod vodou? Mrkněte na velice povedené video, které jsme pro vás na rybářském internetu našli.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -