DomůNovinkyVIDEO: Brutální útok sumce na „kořist“ na hladině! Z tohohle se tají dech!

VIDEO: Brutální útok sumce na „kořist“ na hladině! Z tohohle se tají dech!

- Reklama -

Tahle rybářská videa se sumci fakt milujeme! Jde totiž na nich krásně vidět, jací jsou sumci nelítostní dravci, kteří svou kořist tvrdě dopadnou. Tohle je fakt luxusní podívaná! Kdekdo by si mohl pomyslet, že sumci útočí na svou kořist především u dna. Ale tito dravci pochopitelně útočí i na hladině. Takže rybář může být při jejich lovu úspěšný i s hladinovou nástrahou. Tak, jako tento rybář z videa, který dokázal sumce vyprovokovat k útoku…

Boží rybářské video, které musíte vidět! Rybář z plavidla nahazuje umělou nástrahu ke břehu, od kterého přitahuje plovoucí nástrahu. Tahle nástraha dělá na hladině pořádný humbuk – kromě silných vibračních vln vytváří taky zvuk, který vzdáleně připomíná vábničku. A sumcům se tahle nástraha moc líbí! Takže na ni útočí jeden dravec za druhým.

Na videích tohoto typu, kdy jde vidět útok sumce na hladinovou nástrahu, nás nejvíce fascinuje ten fakt, že se sumci zdržují blízko břehu. Jistě, břeh z tohoto videa je plný překážek, ale stejně – je to k zamyšlení. Fungovalo by to i na českých vodách? Anebo je u našich revírů takový „provoz“, který tlačí sumce dále od břehu?

AKČNÍ NABÍDKA: Kaprové děličky za pár stovek! Super kvalita za pár korun! 

Co na tomto videu nejvíce milujeme? Ten adrenalin! Je perfektní sledovat, jak rybář nahodí ke břehu a začne pracovat s hladinovou nástrahou. A pak to přijde! Na hladině se objeví podlouhlý obrys dravce. Chvíle napětí, a pak… Prásk! Tvrdý útok na nástrahu. A pak začne nefalšované rybářské eldorádo, při kterém je prut ohnutý jako namožená záda! Nádhera!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -