Domů Novinky VIDEO: Dětský tábor Jakuba Vágnera má obrovský úspěch! Malí rybáři ulovili gigantického...

VIDEO: Dětský tábor Jakuba Vágnera má obrovský úspěch! Malí rybáři ulovili gigantického amura!

- Reklama -

Na rybářském táboře pro děti Katlováček probíhá již druhý turnus. Nové rybáře tak čeká celý týden velkého rybářského dobrodružství. A právě tito rybářští táborníci zažili začátek pobytu na Katlově jako hrom! Malým rybářům se povedlo ulovit obrovského amura! Nádherná ryba! A kromě nefalšovaného „stříbrného torpéda“ ulovili i krásného kapra. Na takové zážitky se nezapomíná! Podívejte se na video, na kterém jsou tyto nádherné ryby zachyceny…

„Co to máte na prutu?“ ptá se Jakub Vágner úspěšného rybáře. „Amura!“ odvětí mu. Malému rybářovi se na zrnko kukuřice podařilo přelstít mohutný „válec“! Obrovský amur! „To je přesně ono! Není to jenom o tom nahodit těžké vybavení a čekat – ale navázat si spláveček, malý háček, zrníčko kukuřice, a jde to taky,“ říká ve videu Jakub Vágner. Šikovný malý rybář nakonec ukázal všem divákům na břehu, ale i na videu, jak to umí. A po nějaké době dokázal na břeh dostat trofejního amura. Gratulujeme!

Upřímnou gratulaci si zaslouží i šikovná rybářka, která chvíli před uloveným amurem vytáhla kapitálního kapra. Nádherná ryba! Ještě větší obdiv si rybářka zaslouží proto, že tento obrovský kapr byl teprve její druhou rybou v životě. Skvělá práce!

Na videu se každému divákovi musí zalíbit to, jak jsou malí rybáři do všeho „zapálení“. Jak jsou uchvácení majestátností ulovených ryb. Jak se týmově radují nad bohatým úlovkem. Jak si navzájem přejí. Tohle je paráda! Jen tak dál – holky a kluci!

 

O dětském táboru Katlováček

Dětský tábor Katlováček se koná na jezeře Katlov ve 4 turnusech od 8. července do 4. srpna. Tento rybářský tábor je určen dětem ve věku od 7 do 15 let, poslední turnus je pak určen pro děti a mládež ve věku od 7 do 18 let.

Cena týdenního rybářského táboru je 9999 korun. V ceně je zahrnuta strava, ubytování, zdravotnický dozor, anebo zapůjčení rybářského vybavení. Součástí je i několik lekcí od Jakuba Vágnera, takže děti se mohou učit od jednoho z nejzkušenějších rybářů v České republice.

I proto je o tento tábor na Katlově tak obrovský zájem. Všechny čtyři týdenní turnusy jsou beznadějně vyprodány už dlouhou dobu dopředu.

Redakce InRybar.cz

Titulní foto: katlov.com

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -