DomůNovinkyVIDEO: Obrovský lysec přes 30 kilo z české svazovky! Je tohle nový rekord?

VIDEO: Obrovský lysec přes 30 kilo z české svazovky! Je tohle nový rekord?

- Reklama -

AKTUALIZOVÁNO: Fantastická ryba! Na sociálních sítích momentálně koluje video obrovského lysce, který váží přes 30 kilo! Ale bacha! Nejde o záběry ze zahraničí, jak by si mohl někdo myslet. Ne! Tahle gigantická ryba byla ulovena na české svazové vodě. Samozřejmě, u videa je jen minimum informací, zřejmě i proto, aby se zajistila co největší ochrana této famózní ryby. Podívejte se na dechberoucí úlovek, který se na českých svazových vodách jen tak nevidí. Nádhera!

Video s gigantickou rybou bylo zveřejněno na Facebooku české firmy MIVARDI. „Opravdu vele ryba! Obří kapr! Máte se na co těšit!“ říká radostně úspěšný rybář na videu. Na záběrech je zachycen gigantický lysec, který leží v klidu na podložce, na kterou se sotva vejde. Obrovské rybě z podložky dokonce čouhá ocas. Tohle je teda macek!

Ryba není na videu zachycena z větší blízky, ale vypadá to, že kapr je v perfektní kondici. Nikde ani škrábanec nebo jiný znak poškození. Tomuhle kaprovi se v české svazovce musí dařit. A to je skvělá zpráva! Je prostě výbornou zprávou, že i v našich vodách plavou tak majestátní kapři. Krása! Paráda!

Lovci posíláme na dálku upřímnou gratulaci. Nádherná ryba!!!

Poznámka: Do textu jsme přidali nejnovější video, ve kterém jde kapr nádherně vidět…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Takovyho odporne vyzranyho prerostlyho smradocha krapnou po palici kladivem , naporcovat macetou , nalozit a do udirny . Chyt a tluc , ud ! Masu zdar !

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -