Domů Novinky VIDEO: Rybář na české vodě chytil gigantického kapra o váze přes 30...

VIDEO: Rybář na české vodě chytil gigantického kapra o váze přes 30 kilo! Fantastická ryba!

- Reklama -

Podzimní měsíce bývají ve znamení velkých kaprů. Právě v tomhle období milovníci kaprařiny sedí mnohdy i v tom nejhorším počasí a snaží se přelstít životní rybu. A právě životní kapr přišel rybářovi Honzovi Chládkovi. Právě ten dokázal na populární pískovně v Roudnici chytit neuvěřitelného kapra o váze přes 30 kilo! Váhu obrovské ryby potvrdili hned dva svědci. Tento kapr je tak další českou rybou v letošním roce, která přesáhla 30 kilo váhy! Nádhera!  

Informace o uloveném kaprovi, který přesáhl magickou, 30 kilogramovou hranici, se objevila na stránkách pískoven Roudnice na Facebooku: „Aktuálně ulovené monstrum z místa číslo 11 o váze 30,32 kilogramů (po odečtení vážící tašky)! Váženo za dozoru porybného a rybářů z okolních míst. Gratulujeme!“ objevilo se na sociální síti.

I kdyby u tohoto úlovku žádní svědkové nebyli, bylo by to jedno. Z fotografie je totiž patrné, že tenhle kapr je fakt obrovský! Všimněte si té mohutné hlavy s obrovskou tlamou. Prostě nádhera! A i když jsou pískovny velmi prochytávanou lokalitou, tak je suprové vidět, že kapr je v dokonalé kondici. Nikde ani škrábnutí! A ty jeho barvy! Tohle je prostě famózní podzimní ryba, kterou by si chtěl potěžkat každý rybář…

ČTĚTE TAKÉ: Tajemství podzimních kaprů! Geniální surovina, kterou kapři milují!

Pískovny Roudnice: Kaskáda šesti uměle vytvořených vodních ploch vzniklých po těžbě písku o celkové ploše cca 30 hektarů. Rybolov je pravidelně provozován na pěti z nich. Každá pískovna cílí na jiný typ rybářů. Od zaměření na soukromí, přes vodu určenou pro bivaky a ryzí kapraře, až po nejstarší jezero s prostornými chatičkami. Stejně tak tomu odpovídají i skladby rybích společenstev na daných vodách. Téměř každý si vybere tu svou oblíbenou…

 

Letošní rekord ze svazovky

Letošní rok byl na nádherné kapry opravdu hodně bohatý (a snad ještě bude). Například v květnu letošního roku totiž rybář Luděk Černý pokořil český rekord s neuvěřitelně urostlým lyscem, který vážil dechberoucích 34,5 kila.

ČTĚTE TAKÉ: Tajemství podzimních kaprů! Geniální surovina, kterou kapři milují!

„Sen se splnil. Nepopsatelný zážitek. Všem, kteří tomu obětovali vše, bych to přál. Neskutečných 34,5 kilo. Vždy jsem chtěl něco dokázat a překonat a nyní se mi to povedlo. Moc děkuji firmě BLACK CARP Products za jejich nástrahy. Foto a video v plném rozlišení přidám, až emoce opadnou,“ napsal na jaře úspěšný rybář Luděk Černý.

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: Pískovny Roudnice

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -