DomůNovinkyVIDEO: Známý rybář Bohumil Kuna spustil nový e-shop! Balení boilies stojí 399...

VIDEO: Známý rybář Bohumil Kuna spustil nový e-shop! Balení boilies stojí 399 nebo 980 korun

- Reklama -

Fanoušci Bohumila Kuny se dočkali! Známý rybář totiž informoval rybářskou veřejnost o tom, že konečně spustil vlastní rybářský e-shop. Co na něm rybáři najdou? Největší část fanoušků rybaření samozřejmě zajímá především boilies od Bohumila Kuny. Ten jej na novém internetovém obchodě nabízí ve dvou příchutích a ve dvou baleních. Dále známý rybář nabízí i zážitkové plavby nebo rybaření z jeho mola…

O novém boilies od Bohumila Kuny se ví už několik měsíců. Známý rybář na rybářský trh uvedl nové boilies, které je k dostání ve dvou příchutích. Rybáři si mohou vybrat buďto sladké kuličky s příchutí jahody, anebo mohou sáhnout po játrovém boilies se specifickým živočišným odérem. Rybáři si mohou kuličky prohlédnout na novém e-shopu kbfishing.cz.

Doteď mohli rybáři objednávat boilies od Bohumila Kuny s pomocí e-mailu. Ovšem teď to půjde mnohem jednodušeji! Rybář Bohumil Kuna totiž spustil rybářský e-shop, ve kterém tyto zajímavé kuličky nabízí. Jaká je cena? Rybáři si mohou vybrat buďto 2 kilogramové balení za 399 korun, anebo 5 kilogramové balení za 980 korun.

V čem je e-shop známého rybáře zásadně jiný? Bohumil Kuna spustil pro rybáře možnost domácí výroby. Co to znamená? Známý rybář prostě u boilies zveřejnil jednoduché recepty, které jsou určené pro ty rybáře, kteří si chtějí kuličky vyrobit sami. Bohumil Kuna už v minulosti řekl, že výrobní náklady lze držet na 50 korunách za kilo, ovšem v tomhle není započítán čas, který výroba zabere.

VIDEO: Co dalšího chystá Bohumil Kuna? Mrkněte na jeho nové video!

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

2 KOMENTÁŘE

  1. Vážení diskutéři,

    na základě opakovaných útoků jsme se rozhodli diskuzi pod tímto článkem zcela uzavřít. Proto budou mazány VŠECHNY komentáře. Připomínáme, že podle platných zákonů jsme plně odpovědni i za obsah, jehož nejsme „autory“ (např. právě za obsah v diskuzích). Proto jsme se rozhodli tuto diskuzi zcela uzavřít…

    Děkujeme za pochopení!

    Redakce InRybar.cz

  2. Proč neumožňíte lidem vyjádřit svůj názor ? Mazat vulgární příspěvky je naprosto v pořádku. Ale proc celou debatu……

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -