skingbranding-banner

WCC 2018: Karel Nikl sesazen z medailových pozic! Češi na bronzové medaile ztrácí jen 5 kilo!


Tohle je teda jízda! Po další noci se průběžné pořadí letošního ročníku World Carp Classic pořádně promíchalo. A bohužel, ne moc pozitivně pro český tým v čele s Karlem Niklem. Čeští závodníci totiž byli z medailových pozic sesazeni. Nic ale není ztraceno! Karel Nikl a jeho tým ztrácí na bronzové medaile pouhých 5 kilo, což není neřešitelné. Závod stále vede tým z Nového Zélandu, ovšem mocně se na ně dotahují Němci…

Karel Nikl a spol. nedokázali po dnešní noci udržet medailové pozice. Českému týmu se sice oproti včerejšku podařilo vylepšit celkové skóre o 1 kilogram, ovšem ani to nestačilo. Ale netřeba házet flintu do žita! Český tým je stále v kontaktu s medailovými pozicemi. Na třetí místo ztrácí pouhých 5 kilogramů, což není úplně neřešitelný problém. Chlapi, bojujte!

Závod stále vede tým z Nového Zélandu, který si drží celkové skóre na hodnotě 69 kilogramů. Ovšem ani tato hodnota nemusí týmu z Tichého oceánu stačit! Na první místo totiž velice nepříjemně dotírá tým z Německa. Němcům se povedlo ulovit hned dva kapry přes 23 kilo a jejich celkové skóre nyní činí 65,4 kilo! Stačí ještě jedna podobná ryba a budeme tady mít nového lídra.

Třetí místo momentálně „okupuje“ tým z Francie. Francouzi mají na kontě 58,2 kilogramů, takže na první dvě pozice ztrácí už výraznější rozdíl. Navíc, za bronzovými medailemi se žene smečka „hladových vlků“, mezi které patří právě i český tým! Tohle bude ještě pořádný boj!

Přinášíme i zajímavou mapu, která byla zveřejněna na oficiální stránce na Facebooku World Carp Classic. Na této mapě si můžete prohlédnout místa, na kterých se ulovili kapři. Ti jsou následně rozděleni do třech kategorií, které jsou označeny různými velikostmi zelených puntíků. Velmi dobrou zprávou je, že z mapy je patrné, že i na místě, kde sedí Karel Nikl a jeho tým, jsou ryby. A i velké ryby! Naděje pořád žije! Fanděte NAŠIM!!!

 

WCC 2018 Madine: Pořadí TOP 6 (21. 9. 2018, 12:00)

1) Marius Koekemoer, Jacques Niehaus, Thomas Thibaud (NZL) – místo 76 – 3 kapři – 27,2, 21,8 a 20 – součet 69 kilogramů

2) Thomas Muller, Stephen Freeland (GER) – místo 84 – 3 kapři – 23,8, 23,1 a 18,5 – součet 65,4 kilogramů

3) Julien Kehlert, Jonathan Rothe, Michel Rothe (FRA) – místo 24 – 3 kapři – 20,6, 19,5 a 18,1 – součet 58,2 kilogramů

4) Franz Rettenbacher, Patrick Buhr, Uwe Shore (GER) – místo 51 – 3 kapři – 19,1, 18,8, 18,2 – součet 56,1 kilogramů

5) Jean PierreBecker, Lilian Joly (FRA) – místo 113 – 3 kapři – 24,1, 15,4 a 14,2 – součet 53,7 kilogramů

6) Karel Nikl, Jan Dadák, Jakub Kumšta (CZE) – místo 40 – 3 kapři – 20,9, 18,7 a 13,6 – součet 53,2 kilogramů

Zdroj: World Carp Classic

Redakce InRybar.cz

Nové články v rubrice

Vysvětlení hospodáře: Proč se v Západočeském územním svazu budou používat srkačky?

admin | přečteno: 939x | 13.12.2018 | Žádné komentáře

Západočeských územní svaz je prvním územním svazem (oficiálně potvrzeno), na …

Sumcaři zuří: Gigantický sumec z Moravy o délce 260 čísel a váze 115 kilo! Rybář rybu zabil

admin | přečteno: 33249x | 11.12.2018 | 47 komentářů

V sumcařských kruzích momentálně koluje žhavá aktualita! Na rybářském internetu …

Masaři se radují! Západočeský ČRS údajně nechce zakázat srkačky a nebude zavedena míra okouna!

admin | přečteno: 2365x | 10.12.2018 | 4 komentáře

Někteří rybáři se zhruba před měsícem radovali, že vedení Českého …

Komentáře

  • To se nedivím,na Niklovy koule jsem nikdy nic nechytil. Jeho legendární noční můru nechtěli ani cejni s tlouštema. Jestli tam chytá na vlastní koule, tak je zázrak že vůbec něco chytil. Jedny z nejhorších bojlí na trhu. To už víc chytá i ten krmný za 400 pytel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.