Domů Novinky WCM 2018 na Orlíku: Česká jízda pokračuje! Vedoucí Češi navyšují náskok! V patách...

WCM 2018 na Orlíku: Česká jízda pokračuje! Vedoucí Češi navyšují náskok! V patách jsou jim rozjetí Nizozemci

- Reklama -

Český tým ve složení Petr Janšta a Jaroslav Huss předvádí fantastickou rybařinu! Tenhle tým totiž dokázal zase navýšit skóre a celkový součet jejich úlovků už „klepe“ na magickou 40 kilogramovou hranici. Druzí jsou stále Petr Poláček a Michal Bernard, ovšem oba týmy stíhají skvěle rozjetí Nizozemci. Tohle bude pořádně tuhý boj. V TOP 10 je pak ještě jeden český tým ve složení Ondřej Koleška a Martin Kazda – ti byli dokonce na 5. místě, aktuálně jsou sedmí…

Výbornou jízdu předvádějí Petr Janšta a Jaroslav Huss. Dnes brzy ráno dokázali ulovit dalšího nádherného kapra, kterým přepsali skóre. Aktuální součet jejich ryb nyní činí 39,1 kilogramů. Výborná práce! Na druhém místě se stále drží Petr Poláček a Michal Bernard, kteří mají aktuálně 33,1 kilogramů. Na kontě už mají 4 bodované kapry, teď musí „jen“ vylepšit skóre…

Velkou hrozbou pro oba české týmy je mančaft z Nizozemska. Tým ve složení Arjen Uitbeijerse a Henk Voskuilen mají na kontě „jen“ 3 ryby, přesto jejich součet atakuje 30 kilogramovou hranici. Tomuto týmu stačí další pěkná bodovaná ryba, která je může s přehledem vyhoupnout do vedení.

Poznámka: Aktuální pořadí TOP 3

Podobnou pozornost je nutné věnovat i týmu na aktuálním 5. místě. Polský mančaft ve složení Jacek Hoyer a Grzegorz Szymala mají na kontě „jen“ 2 bodované ryby, jenže jejich součet činí 19,50 kilogramů. Zase: Pokud tihle závodníci dokážou dostat na břeh ještě 2 podobné kapry, bude to super výsledek.

Na aktuálním 7. místě je další český tým ve složení Onřej Koleška a Martin Kazda. Tenhle tým má na kontě 3 bodované kapry, jejich součet je 19 kilogramů. Na bronzovou příčku ztrácí 10 kilo.

Poznámka: Širší pohled na pořadí týmů (neaktualizované váhy na vedoucí pozici, poslední aktualizace dnes v 01:15 hodin)

Zdroj: World Carp Masters

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -