DomůNovinkyZÁKAZ BIVAKOVÁNÍ: Na Křetínce se nakonec bivakovat nesmí! Rybáři svůj boj vzdali

ZÁKAZ BIVAKOVÁNÍ: Na Křetínce se nakonec bivakovat nesmí! Rybáři svůj boj vzdali

- Reklama -

Rybáři prohráli. V jejich protestu proti zákazu bivakování na Křetínce nepomohla ani petice se stovkami podpisů. Problémem je i to, že se za rybáře nikdo nepostavil, nikde nenašli zastání. Třeba ombudsmanka řekla, že omezení platí pro všechny, takže není diskriminační. Rybáři tak u nikoho nenašli oporu. A proto svůj boj se zákazem vzdávají. Křetínka tak zůstane bez bivaků…

Tip: Luxusní nástrahy na kapry za pár korun!

Rybáři považuji zákaz bivakování na Křetínce za nesmyslný. Jenže s tím nic nenadělají. Na Křetínce se tak objevují především místní rybáři. Ti, kteří to sem mají zdaleka, přestali dojíždět. Při zhoršení počasí se totiž rybáři nemají kam schovat.

Rybáři upozorňují na to, že toto jejich vytlačování ze svazových vod nahrává majitelům soukromých rybníků. Rybáři, kteří chtějí strávit u vody delší dobu, už na některé svazové revíry s bivaky nemohou. A proto mají jedinou možnost – právě soukromé vody. A to se nelíbí některým funkcionářům jednotlivých místních organizací, protože se bojí, že přijdou o členy. A pochopitelně i o peníze.

Tip: Luxusní nástrahy na kapry za pár korun!

Zákaz bivakování na Křetínce přijaly okolní obce, které na březích přehrady leží. Zákaz se netýká pouze bivakování, ale i rozdělávání ohňů nebo parkování aut mimo vymezená místa. A radnice si nová omezení pochvalují. Podle nich to je nejlepší zbraň proti nepořádku u vody. Z vyjádření radnic tak vyplývá, že obce bivakování povolovat nebudou. Křetínka tak zůstane především místním rybářům…

Redakce InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Žhavé akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Rybáři na Křetínce ještě nezjistili že existuje deštník, pláštěnka a že se spát dá i pod širým nebem bez bivaku? Zákaz bivakováni táboráků vítám a mělo by to platit na všech revírech, aby jsme se zbavili rybářů bordelářů co si pletou rybařinu s kempováním zdarma.

    Za to abych se nemusel u vody brodit nepořádkem, šlapat na podpapíráky si opravdu rád připlatím pokud těch pár bivakových nespokojenců ze svazovky zmizí navždy na soukromé revíry (kde si ale bordel dělat nedovolí, protože tam se tvrdě kontroluje a platí za nadstandartní služby).
    K rybaření stanování není nezbytně potřeba. Kdo chce u vody neomezeně stanovat, ať jde do kempu a zaplatí si to.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -