DomůNovinkyZapálíme ti loď! Rybářovi Kunovi nechutně vyhrožují! Komu jeho kritika vadí?

Zapálíme ti loď! Rybářovi Kunovi nechutně vyhrožují! Komu jeho kritika vadí?

- Reklama -

Na rybářském internetu to pořádně žije! Známý rybář Bohumil Kuna totiž zveřejnil další video, na kterém ukazuje dokumenty, které bude posílat na příslušné úřady. Jeho cílem je, aby dostal odpověď ohledně (ne)škodlivosti nového boilies LK Baits Peperin, které obsahuje holubí trus. Rybář Kuna vyzývá i firmu LK Baits, aby přestala do kuliček holubí trus přidávat. Jenže! Firma na sociálních sítích zveřejnila, že výroba diskutované nástrahy se rozbíhá…

„Tady mám sepsaný podnět pro Českou inspekci životního prostředí, Vodoprávní úřad, Český rybářský svaz a dvě ekologické organizace,“ začíná své povídání rybář Kuna. „Není to nic, že bych měl něco osobního vůči panu Krásovi nebo vůči této firmě,“ doplňuje rybář, který firmu LK Baits vyzval, aby přestala přidávat holubí trus do boilies.

Jenže! Vystupování na internetu rybáře Kuny někomu vadí natolik, že mu kdosi vyhrožuje třeba zapálením jeho lodi na Labi. „Ti co mi vyhrožují zapálením lodě, tak vězte, že u vody je kamera s nočním viděním, od dubna tam bude hlídačka na wifi,“ říká Kuna.

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

 

Boilies LK Baits Peperin je ve výrobě

Zdá se ale, že firma LK Baits slova rybáře Kuny nevyslyší. Firma totiž dneska zveřejnila fotografie z výroby, u kterých sdělila, že boilies s holubím trusem LK Baits Peperin jde do výroby. A ohlasy ze strany rybářů jsou různé – některým holubí trus v kuličkách vadí, jiní se na tuto nástrahu těší.

Znova: Je třeba připomenout, že holubí trus je léty používanou surovinou. Trus od holubů se například používá v krmných směsích na plotice. Tahle surovina totiž zlepšuje mechanické vlastnosti krmení, které má lepší vlastnosti. A zároveň i vlastnosti ve vodě. Přesto i tak některým rybářům tato surovina vadí…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

4 KOMENTÁŘE

  1. Zase je to tady samej hrdina za klavesnici . Proc nekdo z mistnich silaku mu to nerekl do oci na FF ? KUNA JE BOREC ! Nehraje si na dobryho jako nekteri ch a p . A pak kapry prodaji na soukromak .

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -