DomůAkční nabídkaObrovské slevy na české hlásiče Flajzar: rybář ušetří přes 6000 korun

Obrovské slevy na české hlásiče Flajzar: rybář ušetří přes 6000 korun

- Reklama -

Česká firma Flajzar s.r.o. spustila prodej vánočních balení. A ta nabídka je opravdu úžasná! Rybáři si mohou vybírat z nadupaných sad, kdy ty nejvýhodnější vychází o více jak 6000 korun levněji. 

Česká společnost Flajzar s.r.o. je pro tuzemské rybáře velmi dobře známá pro svou obrovskou kvalitu. Rybáři, kteří používají produkty od této společnosti z Moravy, se mohou stoprocentně spolehnout na to, že elektronika Flajzar Fishtron vydrží dlouhodobé používání i v těch nejtěžších podmínkách. Nyní můžete mít tuto TOP rybářskou elektroniku za podstatně lepší peníze…

 

Vánoční sady s kaprovými hlásiči Flajzar Fishtron

Tyhle vánoční sady zaujmou každého rybáře, který aktuálně hledá kvalitní hlásiče za podstatně lepší cenu. Česká firma Flajzar s.r.o. totiž zkompletovala hned několik sad hlásičů s další elektronikou, kdy všechny produkty dohromady vychází podstatně levněji. Vánoční sady najdete na e-shopu FLAJZAR.cz  za super ceny.

Nejvýhodnější sadou od české společnosti Flajzar s.r.o. má číslo 5. Jedná se o vánoční balení, které obsahuje sadu 4 signalizátorů Q9-RGB TX. Tyto signalizátory patří k těm nejvíce populárním „z dílny“ firmy z Moravy, které nabízí TOP vlastnosti. Rybáři si pochopitelně mohou na přístrojích nastavit jak tón, tak hlasitost. To je samozřejmost!

Na přístrojích pak ale rybář najde celou řadu dalších vychytávek: například nastavení citlivosti od 4 mm do 15 centimetrů, anebo funkci MUTE, která dovoluje vypnutí zvuků na 60 vteřin. Takže rybář má dostatek času si všechno po nahození nastavit tak, aby přitom nerušil otravným pípáním ostatní rybáře. Palec nahoru!

VIDEO: Co nabízí populární hlásiče Flajzar Fishtron Q9-RGB TX? Více ve videu

Součástí celé sady je pak i příposlech RX MULTI, lampa WRL3, čelovka HL346P s pouzdrem na čelovku, pohybové čidlo ALF3, kšiltovka a 4 magnetické rychlospojky z české produkce Flajzar s.r.o. Rybář si tak v jednom balení obstará obrovské množství rybářské elektroniky za výrazně zvýhodněnou cenu! Vánoční sada totiž vychází o více jak 6000 korun levněji, než kdyby si rybář všechno kupoval jednotlivě…

Samozřejmě, česká firma Flajzar s.r.o. si připravila i méně početné sady, které obsahují špičkové signalizátory a další příslušenství. A i v těchto ostatních případech rybář ušetří tisíce korun! Všechny vánoční sady s kaprovými hlásiči Flajzar Fishtron najdete na e-shopu FLAJZAR.cz .

 

Vánoční sada s kvalitními světly Flajzar Fishtron

Tradičně jednou z nejvíce oblíbených vánočních sad je ta, která obsahuje kvalitní světla pro rybáře. Rybář si totiž najednou pořídí špičkové osvícení na ryby, a přitom ušetří pořádný balík peněz. Vánoční sady s kvalitními světly najdete na e-shopu FLAJZAR.cz  za zvýhodněnou cenu.

První součástí této sady je vynikající rybářská lampa WRL3, která nabízí špičkovou svítivost (550 lumenů), ale také celou řadu dalších vychytávek. V lampě totiž najdeme třeba powerbanku s kapacitou 5000 mAh. Rybář si tak může s touto lampou třeba dobít mobilní telefon při nočním rybaření. Palec nahoru!

Obrovskou výhodou pak je to, že lampa dokáže svítit 10 hodin při plném svícení. A pokud si rybář nastaví nižší jas, pak lampa dokáže svítit až 30 hodin. Ta výdrž je vynikající! Kromě toho si pak rybář může volit i barvu světla, a to hned ze 7 odstínů.

Nemůžeme pak zapomenout ani na tu funkci, díky které si rybář může lampu připojit k signalizátorům nebo příposlechu. Takže lampa třeba začne vydávat světlo při záběru od ryby, anebo ji lze na dálku s pomocí příposlechu nastavovat a ovládat. Tohle je prostě TOP kvalita!

VIDEO: Co nabízí dokonalá lampa Flajzar Fishtron WRL3? Více ve videu

Součástí této vánoční sady je pak i vynikající čelovka HL346 bez přijímače. Tu si rovněž rybáři oblíbili zejména díky kvalitnímu svícení, které je velmi intenzivní. Ale rybáři také oceňují obrovskou výdrž baterie nebo nejrůznější chytré funkce. K čelovce je potom v sadě i pouzdro, a pak také kšiltovka.

A zase: i v tomto případě rybář ušetří pořádně významnou částku. Ve chvíli, kdy si obstará zvýhodněnou vánoční sadu, tak ušetří přes 1200 korun, než kdyby si zmíněné věci kupoval jednotlivě. Vánoční sadu najdete na e-shopu FLAJZAR.cz  za zvýhodněnou cenu.

 

Vánoční sady si můžete prohlédnout i u prodejců

Připomínáme, že zmíněné vánoční sady si lze prohlédnout i u vybraných prodejců rybářských potřeb. V nejrůznějších obchodech si můžete tyto vánoční sady osobně prohlédnout, přičemž se můžete na vlastní oči přesvědčit o kvalitě a cenové výhodnosti. Nezapomeňte se proto ve vašem oblíbeném obchodě zeptat na tyto vánoční sady od české firmy Flajzar s.r.o.  

Zdroj a ilustrační foto: Flajzar s.r.o.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -