DomůAkční nabídkaObrovský spacák pro rybáře od české značky: tepelný komfort do -13 stupňů

Obrovský spacák pro rybáře od české značky: tepelný komfort do -13 stupňů

- Reklama -

Spacák pro rybáře je klíčovou součástí výbavy při výpravách v chladné části rybářské sezóny. Pokud rybář nemá kvalitní spacák na ryby, který ho udrží v teple i za nízké teploty, pak nastává problém.

Některé měsíce rybářské sezóny dokážou pořádně prověřit kvalitu rybářského vybavení. Ve chvíli, kdy teploty klesnou k bodu mrazu, začíná ten „nejostřejší test“. A na tyhle podmínky musí být rybář připravený, protože jinak riskuje vlastní zdraví. Pokud aktuálně do chladného počasí hledáte kvalitní spacák, pak se mrkněte na tento od české značky Chyť a pusť.

 

Spacák pro rybáře Chyť a pusť Thunder 5 Season

Tento spacák pro rybáře patří k extra oblíbeným typům spacáků na česko-slovenském trhu. Právě tento spací pytel na ryby nabízí perfektní vlastnosti, přitom se ale jedná o cenově dostupný produkt. Kvalitní spacák na ryby Thunder 5 Season najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Zásadní předností tohoto spacáku je pochopitelně jeho tepelný komfort. Výrobce udává, že tepelný komfort tohoto spacáku je až -13 stupňů Celsia, extrém je potom až do -20 stupňů Celsia. Rybář se tak může stoprocentně spolehnout, že právě v tomto spacím pytli mu bude příjemně teplo i za hodně chladných nocí u vody.

Vynikající tepelné vlastnosti tohoto spacáku jsou dány několika faktory. Zaprvé: uvnitř spacího pytle najdeme duté vlákno, které má vynikající vlastnosti. Tento druh materiálu skvěle udržuje teplo uvnitř spacáku, aniž by unikalo ven. Dalším zásadním plusem je i prošívaný microfleece, který je neuvěřitelně příjemný na dotek.

VIDEO: Jak vypadá spací pytel pro rybáře Thunder 5 Season? Mrkněte se na video

Ale bacha! Zmíněné materiály nejenže spolehlivě drží teplo uvnitř spacáku, ale zároveň odvádí nepříjemnou vlhkost pryč. Díky tomu se tak nestane, že uvnitř spacáku bude „mokro“, kvůli kterému by mohla být rybářovi zima. Za tohle velký palec nahoru!

 

Obrovské rozměry spacáku od Chyť a pusť

Co se týče vnějšku spacího pytle Chyť a pusť Thunder 5 Season: na něm najdeme kvalitní a nešustící materiál, který slibuje obrovskou odolnost proti negativním vnějším vlivům. Česká značka například udává, že tento materiál je nepromokavý, takže rybář se nemusí bát vnější vlhkosti. Tohle je zásadní předností při výpravách v propršených měsících sezóny, kdy je vlhko.

Zásadním plusem z našeho pohledu jsou také obrovské rozměry spacáku. Ty činí 212 x 95 centimetrů. Díky tomu má tak i urostlý rybář naprostou jistotu, že ho nebude nikde nic svírat ani tahat. Takže rybář tak bude mít naprosto nerušený spánek u vody. Tohle je fakt velká paráda!

Na tomto spacím pytli pak každý rybář ocení i chytré vychytávky. Teď máme na mysli třeba překryvy přes venkovní zipy na spacáku. Rybář se tak nemusí obávat toho, že by chladný vzduch procházel tímto rizikovým místem.

Dalšími vychytávkami jsou například převleky a popruh na spacáku, který slouží k pevnější fixaci k rybářskému lehátku. Plusem je i šikovná kapsička uvnitř spacáku pro bezpečné uložení mobilního telefonu. Za tohle palec nahoru!

A nejlepší na tom je, že tento kvalitní spacák pro rybáře je k dostání za hodně rozumné peníze. Takhle: kdyby takto kvalitní spacák na ryby nabízela některá z konkurenčních značek, pak by cena mohla být i násobně vyšší. Tohle je fakt hodně výhodná koupě! Kvalitní spacák na ryby Thunder 5 Season najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -