DomůOstatníKomerční článkyNejvětší machři na chytání kaprů si změří síly na Viasat Explore

Největší machři na chytání kaprů si změří síly na Viasat Explore

- Reklama -

Populární rybářská soutěž v chytání kaprů pokračuje. Uvidíte pár známých tváří, ale o titul nejlepšího rybáře v chytání kaprů zabojuje i několik nováčků.

Jejich napínavý souboj můžete sledovat každé pondělí ve 21:45 na televizní stanici VIASAT EXPLORE.

Svoje rybářské schopnosti změří hvězdy britského kapřího světa: Ian Russell, Dave Lane, Lee Morris, Dave Levy, Iain Macmillan a letošní nováček Steven Coe. Dva nejlepší postoupí do velkého finále, které se bude konat ve Franci.

Iain Macmillan je jedním z nejuznávanějších rybářských instruktorů v Británii, který natočil mnoho rybářských videí a DVD. Podařilo se mu v jeho kariéře chytit hodně velkých kaprů, včetně slavné ryby přezdívané “The Turtle“, která vážila 23,8 kg.

Lee Morris je rybář zvyklý sedět spíše za kamerou než před ní, jako nezávislý kameraman se totiž věnuje tvorbě filmů o rybaření.

Dave Levy je bývalý parašutista, který se na rozdíl od ostatních chytáním ryb neživí. Svojí vášeň tak musí skloubit s prací a rodinou, nicméně mu to nezabránilo v zaznamenání osobního rekordu v podobě chycení ryby vážící 23 kg.

Nadějný nováček Steven Coe, jež změří síly s těmito profíky, je studentem rybného hospodářství a bláznivým rybářem, který si pro svoje mimořádné rybářské schopnosti od svých kamarádů vysloužil přezdívku “připravený“. Obstojí mezi britskými legendami? Sledujte seriál VÁLKA KAPRŮ, každé pondělí ve 21:45 hod. na Viasat Explore.

Více na www.viasatexplore.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -