DomůOstatníKomerční článkyVýroba boilies: Tekuté atraktory nesmí ve směsi chybět! Boilies dodávají intenzivnější vůni!

Výroba boilies: Tekuté atraktory nesmí ve směsi chybět! Boilies dodávají intenzivnější vůni!

- Reklama -

Komerční článek: Domácí výroba boilies patří k oblíbeným činnostem kaprařů, kteří nemají v zimě do čeho píchnout. A tak kapraři v období půstu kují nad tím, jak ještě více vylepšit svou směs pro výrobu boilies. My si dneska povíme několik tipů na zajímavé tekuté atraktory, které nesmí ve směsi pro výrobu boilies chybět.

Tekuté atraktory pro výrobu boilies dělíme na esence, tekuté potravy a oleje. Každý typ suroviny má v boilies své opodstatnění. Nejčastěji tyto složky ovlivňují chuť a vůni vyrobeného boilies, a vlastně z určitého pohledu ovlivňují i samotnou skladbu a vlastnosti boilies. To, jakou tekutou surovinu při výrobě boilies použijeme, záleží na našem uvážení, na našich potřebách. Množství tekutého atraktoru pak ovlivňuje doporučené dávkování, které najdeme na každé lahvičce.

 

Několik důvodů proč používat tekuté atraktory

Na první pohled by se mohlo zdát, že tekuté atraktory nejsou ve směsi tolik důležité. Vždyť přeci, vůni a chuť dají vyrobenému boilies již použité suroviny. Jenže chyba lávky! Tekuté atraktory výrazně zesilují vůni a chuť boilies. Bez nich by to jednoduše nešlo! Proč vlastně používat tekuté atraktory při výrobě boilies? Tady je několik důvodů…

kapr

Vůně a chuť: Tyto dva faktory jsou velice důležité. Pokud si totiž vzpomeneme na jeden důležitý poznatek, který říká, že kapři velice dobře cítí „masovou“ vůni, pak by bylo nepřidání tekutého atraktoru do směsi fatální chybou! V dnešní době kaprařské firmy dodávají na rybářský trh exkluzivní tekuté atraktory, které tyto pro kapry atraktivní složky obsahují. Díky tekutým atraktorům tak můžeme docílit toho, že si doma vyrobíme opravdu luxusní boilies.

Koktejl plný zdraví: Nezapomínejme na to, že zejména tekuté potravy obsahují celou řadu zdraví prospěšných látek. Pokud tedy při výrobě boilies použijeme tuto tekutou surovinu, pak docílíme toho, že naše nástraha bude obsahovat celou řadu atraktivních složek. Vydáním se po této cestě docílíme toho, že si doma vyrobíme opravdu našlapané boilies, které bude u vody fungovat.

Intenzivní aroma: Ano, ta otázka tu už padla. Nestačilo by, kdybychom se spolehli pouze na ty suroviny, které v boilies už jsou? Vždyť každá látka, kterou naše směs obsahuje, nějak voní. Ano, tímto směrem se můžeme vydat, jenže je zapotřebí si uvědomit, že pokud vynecháme tekutou složku naší směsi, pak vyrobíme „poloviční boilies“. A to jednoduše není správné! Pokud ale nechceme do směsi přidávat esence nebo tekuté potravy, pak sáhněme po olejích. Ty boilies dodají koncentrovanou vůni, která bude na kapry fungovat!

 

Tipy na tekuté atraktory, které fungují!

Přinášíme vám hned několik tipů na zajímavé tekuté atraktory od renomované rybářské firmy JET FISH, které lze použít při domácí výrobě boilies. Tyto atraktory nyní můžete zakoupit na InFish.cz s obrovskou slevou! Nepropásněte možnost velice výhodného nákupu! Tekuté atraktory zakoupíte na InFish.cz nejlevněji na trhu!

 

LIVER BOOSTER + DIP

Cena na InFish.cz: 149 Kč

Běžná cena: 199 Kč

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Doprava od 700 Kč zcela ZDARMA

liver-booster-dip-250ml-originalLIVER BOOSTER + DIP je velice koncentrovaný tekutý atraktor. Jeho základ stojí na silně koncentrovaném játrovém extraktu. A právě játra patří k nejúčinnějším složkám na kapry vůbec. Tento tekutý atraktor je tak skvělou tekutou přísadou do vaší směsi pro výrobu boilies. LIVER BOOSTER + DIP je k dostání v mnoha příchutích, takže máte jedinečnou možnost si vybrat přesně takový tekutý atraktor, který potřebujete.

LIVER BOOSTER + DIP je perfektní tekutou složkou, kterou nemusíte používat pouze pro výrobu boilies, ale i pro samotné chytání. Můžete s ním zalévat vaši nástrahu nebo návnadu, anebo z tohoto tekutého atraktoru můžete vyrábět jednoduchou obalovačku. Záleží jen na vás!

 

SWEET LIQUID

Cena na InFish.cz: 115 Kč

Běžná cena: 159 Kč

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Doprava od 700 Kč zcela ZDARMA

sweet-liquid-500ml-originalTeprve s výrobou boilies začínáte? Pak je tento výrobek jako stvořený přímo pro vás! Za fantasticky nízkou cenu totiž dostanete 500 ml kvalitního tekutého atraktoru! Základ tohoto tekutého atraktoru je sladký, proto je vhodnější do boilies, na které budete chytat na jaře. Výborné na tomto produktu je to, že jeho chuťových variant je obrovské množství. Můžete si tak vybrat SWEET LIQUID ovocné, masové nebo kořeněné příchutě. Nechybí ani speciální atraktory pro výrobu boilies na amury!

A opět. SWEET LIQUID můžete používat i při samotném lovu. Je vynikající pro zalévání nástrahy nebo návnady. Tento tekutý atraktor nerozpouští PVA sáčky nebo punčochy! Nyní můžete SWEET LIQUID zakoupit na InFish.cz s fantastickou slevou!

 

ATRAKT DIPY

Cena na InFish.cz: 105 Kč

Běžná cena: 140 Kč

Výrobek je dostupný na InFish.cz

Doprava od 700 Kč zcela ZDARMA

atrakt-dipy-100ml-originalToto je legendární výrobek od firmy JET FISH. ATRAKT DIPY jsou skvělé tekuté atraktory, které stojí na bázi enzymaticky upravených cukrů a CSL. Jedná se o tekutý atraktor, který je našlapaný atraktivními látkami, jež ohromným způsobem vylepší vaše boilies. Tento výrobek je rovněž k dostání v celé řadě zajímavých příchutí.

Tento produkt je pro výrobu boilies našim jasným favoritem! Jedná se o perfektní tekutý atraktor. Našim favoritem je ATRAKT DIP s příchutí lososa nebo patentky. Ovšem, i další příchutě jsou opravdu výborné!

Redakce InRybar.cz

FOTO: InFish.cz a archiv InRybar.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -