DomůOstatníKomerční článkyPlovoucí lampa WRL3 svítí až 70 hodin a funguje jako powerbanka! Novinka...

Plovoucí lampa WRL3 svítí až 70 hodin a funguje jako powerbanka! Novinka od firmy FLAJZAR s.r.o.

- Reklama -

Placená spolupráce: Česká firma FLAJZAR s.r.o. patří k předním českým výrobcům rybářské elektroniky, který udělal „díru do světa“. Jejich prvotřídní produkty si totiž oblíbili jak rybáři z tuzemska, tak i ze zahraničí. A není se co divit! Elektronika FLAJZAR Fishtron nabízí prvotřídní kvalitu, která zaručuje dlouhodobé a bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách. Teď čeští vývojáři přišli s dalším přírůstkem do produktové rodiny. Na trhu se totiž objevila nová lampa na ryby FLAJZAR WRL3, která nabízí skvělé vlastnosti!

Foto: FLAJZAR s.r.o.

Lampa na ryby je dneska už nutným doplňkem při nočním rybaření. Tato šikovná věcička jednak osvětluje buďto rybářské místo, anebo bivak, takže rybář nemusí neustále nosit na hlavě čelovku. Navíc! Kvalitní rybářské lampy fungují i jako spolehlivé majáky při nočním vyvážení na volnou vodu. Tahle elektronika má v rybářské výbavě prostě své místo.

VIDEO: Nová lampa pro rybáře FLAJZAR WRL3

Jenže! Na rybářském trhu je buďto přehršel lamp, které jsou buďto nekvalitní, takže je rozbije první silnější liják, anebo nesvítí tak dlouho. A ty kvalitnější zase stojí „půlku výplaty“, takže jejich pořízení znamená nepříjemnou bolest pro peněženku. To ale neplatí u nové lampy na ryby od české firmy FLAJZAR , která nabízí TOP vlastnosti, ale přitom je dostupná za rozumné peníze.

 

Rybářská lampa budoucnosti: Svítí při záběru na připojený hlásič!

Nová lampa pro rybáře FLAJZAR WRL3 nabízí opravdu ohromnou škálu funkcí, které z této elektroniky dělají špičkového pomocníka pro noční rybaření. Jedná se o třetího pokračovatele velepopulární série kompatibilních lamp FLAJZAR – WRL, které si rybáři oblíbili pro jejich obrovskou kvalitu. 

JPEG

Co nabízí letošní novinka? Na této lampě se nám velmi líbí to, že dokáže vydávat světlo po hodně dlouhou dobu. Pokud rybář bude mít nastavený plný svit, pak bude lampa svítit až 14 hodin, při sníženém svitu pak bude svítit až dlouhých 70 hodin. Rybář se tak může spolehnout, že po celou dobu jeho nočního rybaření bude mít po ruce kvalitní světlo.

Dechberoucí machrovinou je to, že tuto novou lampu od české firmy FLAJZAR s.r.o. je možné napojit na signalizátory FLAJZAR Fishtron. K čemu je to dobré? Ve chvíli, kdy bude na připojený hlásič záběr, tak se lampa rozsvítí ve stejné barvě. Tohle je prostě geniální nápad! Lampu pro rybáře FLAJZAR WRL3 lze spárovat s výrobky Q9RGB TX, NEON TX3, E3 TX, Catfish TX3, RX MULTI nebo WRL KEY. Rybář si tak může novou lampu napojit na celou řadu produktů od české firmy FLAJZAR s.r.o., které budou mezi sebou bezproblémově „komunikovat“.

JPEG

Ještě k tomu světlu: Rybář si na lampě na ryby FLAJZAR WRL3 může nastavit 7 různých barevných variací, takže si určitě najde takový odstín, který mu bude vyhovovat. Důležitým prvkem je potom i to, že lze nastavit úroveň jasu lampy. Kolik jasů je na výběr? Hned 4 úrovně! Zase: Rybář si tak mnohem pohodlněji nastaví takovou intenzitu světla, která mu nejvíce vyhovuje v danou chvíli. Výkon LED je až 550 LM.  

Lampu pro rybáře FLAJZAR WRL3 je možné i dálkově ovládat až na vzdálenost 700 metrů! S pomocí spárované klíčenky WRL-KEY nebo přijímače RX Multi je možné lampu zapínat nebo vypínat, a to i během záběru. K čemu je to dobré? Díky dálkovému ovládání lze lampu ovládat například z lodě při vyvážení, anebo rybář jednoduše nemusí chodit k lampě, ale může ji na dálku zapnout nebo vypnout. Velký palec nahoru!

 

Nezničitelná lampa: Nikdy ji neutopíte!

Rybáři českou firmu FLAJZAR s.r.o. milují především proto, že jejich produkty nabízí prvotřídní kvalitu. Takže i když u vody při rybaření panují doslova extrémní podmínky, tak rybáři ví, že tato elektronika to prostě vydrží. Vydrží silný déšť, vydrží sníh, vydrží mráz, a ani nečistoty nemohou tyhle produkty nijak zaskočit. A to samé platí u této nové lampy pro rybáře FLAJZAR WRL3.

Tato lampa pro rybáře je totiž plovoucí! Takže i kdyby se stalo, že rybářovi by například spadla ze člunu, anebo ji sfoukl vítr ze břehu do vody, tak se nikdy neutopí. Za tohle obrovský palec nahoru! Další super výhodou je to, že tato rybářská lampa od české firmy má plně vodotěsnou konstrukci IP 68. Takže zase: I když rybáře přepadne silná bouřka, tak ho to nemusí vůbec vzrušovat.

Když už jsme mluvili o těch člunech, tak tato lampa pro rybáře FLAJZAR WRL3 nabízí i SOS světlo, které je zcela zásadním doplňkem pro rybaření na velkých plochách. Člověk prostě nikdy neví, kdy ho na Nových Mlýnech, Lipně nebo třeba Balatonu může překvapit nečekaná nepříjemnost. Proto SOS světlo nesmí chybět!

 

Lampa na ryby, která je vlastně i powerbanka a odpuzovač hmyzu

Ještě byste si přáli nějaké vlastnosti, které byste si na této lampě přáli? Ale jistěže! Co třeba, kdyby fungovala i jako powerbanka? No, přesně tohle české vývojáře napadlo! Ti totiž do lampy „vrazili“ nabíjecí LION článek 5000 maH s výstupem, takže rybáři si během svícení mohou nabíjet třeba mobilní telefon, anebo čelovku, která jim zrovna přestala svítit. Stačí mít po ruce kabel!

Další vychytávku, kterou na téhle lampě doslova milujeme, je i to, že tato svítilna na ryby funguje jako odpuzovač hmyzu. Ano! Rybářská lampa WRL3 nabízí takový odstín světla, který neláká komáry a jiný dotěrný hmyz, který dokáže pobyt u vody pořádně znepříjemnit. Proto je tato lampa velmi vhodná nejen při podzimních vycházkách, kdy často panuje nevlídné počasí a brzy padá tma, ale právě i při letním bivakování.

Suma sumárum: Novinka od české firmy FLAJZAR s.r.o. zase ukázala, že tahle společnost je prostě špičkovou firmou na rybářském poli, ze které musí mít čeští rybáři obrovskou radost. Lepší rybářskou reklamu v zahraničí nemůže Česko snad ani mít! Nová lampa pro rybáře FLAJZAR WRL3 nabízí hromadu TOP vlastností, a přitom je dostupná za super peníze. Doporučujeme!

 

Technické parametry: Lampa na ryby FLAJZAR WRL3

  • Rozměry: 245 x 41 x 41 mm
  • Hmotnost: 260 gramů
  • Svit: až 14 hodin (plný svit), až 70 hodin (snížený svit)
  • Počet barev: 7 barev
  • Nastavení jasu: 4 nastavitelné pozice
  • Výkon LED: až 550 LM
  • Nabíjení: LION článek 5000 maH s výstupem
  • Konstrukce: IP 68 vodotěsná, plovoucí
Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -