DomůAkční nabídkaPlovoucí žížala na ryby: nástraha, kterou ryba najde i na těžkém terénu

Plovoucí žížala na ryby: nástraha, kterou ryba najde i na těžkém terénu

- Reklama -

Asi není sporu o tom, že žížaly patří k nejúčinnějším nástrahám ve světě rybaření. Ovšem i na první pohled dokonalou nástrahu lze vylepšit. Třeba tak, že ji nadzvedneme nad dno, aby byla lépe vidět. 

I když se na rybáře ze všech stran valí nejrůznější moderní nástrahy, tak přesto řada z nich sahá pořád po osvědčené klasice. A k této klasice jednoznačně patří i žížaly na ryby. Tato masitá nástraha je pro ryby lákavá právě pro její vysokou nutriční hodnotu, ale také třeba díky neodolatelnému pohybu. Jak ale tuto atraktivní nástrahu ještě více vylepšit?

 

Držák na nástrahy Zeck Worm Clip Hair-Rig

Tohle je velmi zajímavá vychytávka od renomované rybářské značky Zeck, která dovoluje zajímavé nastražení živých žížal pod háčkem. Velkou výhodou pak je to, že rybář může takto nastražené žížaly velmi jednoduše nadzvednout nad dno. Chytrý klip na žížaly najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Tento klip na žížaly vychází z osvědčeného principu klipů na červy. Jedná se o geniální bižuterii na ryby, kterou lze jednoduše připevnit pod háčkem na ryby. A pak stačí na zmíněný klip nastražit živou nástrahu, v tomto případě žížaly. Ty jsou tak rázem nastražené jako boilies nebo pelety, což nabízí celou řadu výhod.

Nejdůležitějším plusem je to, že takovou nástrahu lze velmi jednoduše nadzvednout. Jak? Stačí nad připevněný klip připevnit kus plovoucí pěny nebo korek. Díky tomu se tak nástraha po vhození do vody nadzvedne nad dno. A to je velká výhoda zejména na těch lokalitách, na kterých leží velké nánosy odumřelé vegetace.

VIDEO: Jak nadzvednout nástrahu na klipu? Návod najdete ve videu

Konkrétně tento klip na živé žížaly od rybářské značky Zeck je vyrobený z pevného drátu, který spolehlivě udrží i velké sousto z živých žížal. Navíc, rybář tak může díky kvalitnímu provedení klipu dát do nástrahy větší razanci při nahození. A další výhodou je velikost klipu – ta činí 17 mm, takže rybář je tak schopný vytvořit opravdu hodně masité sousto z žížal. Super!

Chcete si u vody hlavně zachytat? Pak zkuste tuhle vychytávku od značky Zeck. Právě s pomocí tohoto klipu je rybář schopný vytvořit opravdu hodně výživné sousto, které kapr nenechá ležet. Tohle může být velmi dobré řešení ve chvíli, kdy ryby neberou. Klip na živé žížaly najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

 

Páchnoucí Predator Booster

Jestli patříte mezi rybáře, kteří chtějí při cestě za rybářským úspěchem udělat maximum, pak se určitě podívejte na tento Predator Booster. Jedná se o extra páchnoucí tekutinu, která dokáže velmi výrazně posílit pachovou složku žížal. Smradlavý booster najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Jak je možné, že tento booster tolik páchne? Odpověď najdeme v jeho složení. Vývojářům se totiž povedlo v tekutině napodobit podobný bakteriální proces, který je k vidění u rozkladu rybího masa. Ve chvíli, kdy ryba uhyne, tak na ní probíhá velmi podobný proces. A tohle se povedlo vývojářům napodobit!

Díky tomu tak Predator Booster odporně páchne! Ovšem právě tento smrad láká ryby k záběru. Název sice napovídá, že tekutina je určena primárně pro lov dravých ryb, ovšem mnoho rybářů Predator Booster používá i při lovu kaprů. Velmi si jej oblíbili třeba rybáři, kteří chytají na feeder.

Takže pokud chcete žížaly vylepšit na maximum, pak se určitě na tuto smradlavou vodičku podívejte. Její použití je naprosto jednoduché: stačí prostě nakapat několik kapek na žížaly, a pak je dobré 30 vteřin počkat. Díky tomu se tekutina krásně rozlije po celé nástraze. Funguje to! Predator Booster najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -