DomůAkční nabídkaPodzimní akce: Sleva na navijáky na kapry se spolehlivým chodem a velkou...

Podzimní akce: Sleva na navijáky na kapry se spolehlivým chodem a velkou kapacitou cívky

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá zajímavá podzimní akce, kdy si lze obstarat kvalitní kaprové navijáky za hodně rozumné ceny. Vyberte si kvalitní naviják na kapry za rozumné peníze.

Ilustrační foto: PARYS

Tato zvýhodněná nabídka se týká některých modelů navijáků na kapry od renomované společnosti OKUMA! A přesto, že tyto navijáky jsou dostupné za fakt luxusní ceny, tak nabízí super vlastnosti…

 

Naviják na kapry OKUMA Custom Black CB 60 (akční set 2 ks)

Tenhle naviják od populární rybářské značky OKUMA se nám opravdu hodně líbí. Co nabízí? Musíme začít super kvalitní brzdou! Na kaprových navijácích OKUMA Custom Black najdeme rychlobrzdu se silou 12 kilogramů, která spolehlivě reaguje i na ty nejjemnější pohyby ze strany rybáře. Navíc! Díky rozměrnému ovladači se tato brzda velmi příjemně ovládá, a to třeba i v tu chvíli, kdy má rybář mokré ruce. Zlevněné navijáky OKUMA Custom Black jsou dostupné na e-shopu PARYS.

Velkou přednost těchto navijáků na kapry vidíme i v precizním chodu! Uvnitř navijáků OKUMA Custom Black CB 60 totiž najdeme třeba 3+1 nerezová ložiska, která slibují špičkovou práci při navíjení. Důležitou součástí je také šneková hřídel převodové soustavy. „Vnitřnosti“ těchto navijáků jsou poskládány tak, že tyto stroje mají prostě dokonale pravidelný chod. Tohle je fakt paráda!

Co se týče kapacity, tak na cívku tohoto navijáku o velikosti 60 se vleze až 310 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,35 mm. Tyto navijáky jsou tak vhodné i na středně velké a velké vody, kdy rybář chytá na odhoz, ale i když vyváží daleko. Ano! Díky nižší váze se s těmito navijáky opravdu parádně nahazuje. Nižší hmotnost navijáku je dána například i hliníkovou cívkou, která je krásně lehká (k navijáku se dodává i náhradní cívka).

VIDEO: Jak vypadají navijáky OKUMA Custom Black CB 60

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Hledáte kvalitní naviják na kapry za rozumné peníze? Pokud nechcete za rybařinu příliš utrácet, ale přesto požadujete kvalitu, pak se rozhodně podívejte na tyto kaprové navijáky OKUMA Custom Black CB 60. Tyto kaprové stroje se dodávají ve výhodném setu, který obsahuje hned dva navijáky, takže celková cena za jeden naviják je opravdu hodně příznivá! Navijáky OKUMA Custom Black ve slevě jsou dostupné na e-shopu PARYS.

 

Naviják na kapry OKUMA Inception INC 6000 (akční set 2 ks)

Další nádherný naviják na kapry od značky OKUMA, který je rovněž dodáván ve výhodném setu. Tento kaprový naviják zaujme už na první pohled, protože má docela netypické tělo. To je vyrobeno z grafitu, což je velmi odolný materiál, který ale nabízí nízkou váhu. A právě nízká váha (jen 466 gramů) je tím nejlepším předpokladem pro to, že tento naviják je ideální pro daleké nahazování. Zlevněné navijáky OKUMA Inception jsou k dostání na e-shopu PARYS.

Na tomto navijáku velmi ceníme, že nabízí opravdu hodně vysokou kvalitu, a přitom je k dostání za parádní cenu. Přitom znova: Uvnitř stroje jsou kvalitní „vnitřnosti“ – třeba 3 kuličková a 1 válečkové ložisko, která jsou vyrobena z odolného materiálu. Dalším plusem je třeba počítačově vyvážený rotor. Výsledkem je tak pravidelný chod, který je klíčový pro precizní navíjení navazovacího materiálu na cívku.

VIDEO: Jak vypadají navijáky OKUMA Inception INC 6000?

Tento kaprový naviják OKUMA Inception INC 6000 nabízí i dost solidní zásobu cívky. Na ní se vleze 370 metrů navazovacího materiálu o průměru 0,30 mm, takže rybář má dostatek zásoby při chytání ve větších vzdálenostech. Tohle je super! Navijáky ve slevě OKUMA jsou dostupné na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -