DomůAkční nabídkaPřístřešek pro rybáře za pár korun: nyní k dostání za hodně nízkou...

Přístřešek pro rybáře za pár korun: nyní k dostání za hodně nízkou cenu

- Reklama -

Při výpravě za rybami na delší dobu je zapotřebí mít nad hlavou bezpečnou střechu. Ve chvíli ale, kdy se rybář vydá k vodě na kratší výpravu, bohatě mu postačí lehký přístřešek na ryby. Jaký vybrat?

Určitě na takové výpravy taky jezdíte: kvůli nedostatku času se k vodě dostanete v pátek večer, a pak všechno balíte už v neděli dopoledne. Proč na takhle krátkou dobu k vodě tahat velký a těžký bivak? Mnohem pohodlnějším řešením je skladný přístřešek pro rybáře, který ale také nabízí obrovský prostor. Pojďme se na jeden takový podívat blíže…

 

Přístřešek pro rybáře JRC Defender 60 Oval Brolly

Tohle je velepopulární přístřešek pro rybáře od anglické značky JRC. Jednak má rybář u této značky 100% jistotu, že tento produkt nabízí obrovskou kvalitu. Ale přitom je právě tento model přístřešku k dostání za super nízkou cenu. Zlevněný přístřešek najdete na e-shopu PARYS za výprodejovou cenu.

Čím začít? Určitě velkými rozměry! I když je tento přístřešek na ryby ideální spíše na kratší výpravy, tak to neznamená, že rybář v něm bude jako „sardinka v konzervě“. To ani náhodou! Rozměry tohoto přístřešku jsou 240 x 180 x 135 centimetrů, takže se pod jeho střechu naprosto pohodlně vleze rybářské lehátko s další batožinou. Bomba!

Přitom transportní rozměry jsou při sbalení tohoto přístřešku „až směšně malé“. Rozměry sbaleného přístřešku JRC Defender 60 Oval Brolly jsou 185 x 15 centimetrů. Rybářovi se tak sbalený přístřešek pohodlně nese na zádech, a při přepravě se suprově vleze do auta. Váha přístřešku je pak jen 5 kilogramů, takže se ani nepronese k vodě.

Tento přístřešek na ryby od anglické značky JRC je mezi rybáři oblíbený i díky jeho vysoké odolnosti. Například plášť na přístřešku je zhotovený z pevného a kvalitního 210D PU potahovaného materiálu. Rybář se tak může spolehnout, že ho plášť ochrání i před opravdu prudkou průtrží mračen. Aby přístřešek vydržel opravdu i brutální slejvák, jsou švy vyztužené páskou

 

Bytelná konstrukce vydrží i silný vítr

Velké plus na tomto přístřešku vidíme v tom, že má velmi jednoduchou konstrukci. Díky tomu je tak rybář schopný toto obydlí velmi rychle postavit, a pak zase sbalit. Ta rychlost je na tom fakt parádní! To ale neznamená, že by tato jednoduchá konstrukce nebyla bytelná. To ani náhodou!

Na tomto přístřešku najdete například i dvě tyče, které slouží pro pevnější vyztužení celé konstrukce přístřešku. Díky tomu tak toto rybářské obydlí vydrží i silné poryvy větru, které s sebou může přinést prudká letní bouřka. A právě na přístřešku najdeme i ochranu před bouřkou v podobě 4 bouřkových krytů.

K vysoké odolnosti i v hodně větrném počasí pak napomáhají i pevné kolíky ve tvaru T. Kolíky se velmi pohodlně zakotvují i do tvrdého podkladu, takže slibují bytelné připevnění přístřešku k břehu u vody. Příjemným bonusem je i odolné pouzdro, ve kterém může rybář tento přístřešek pohodlně nosit k vodě. Paráda!

Jestli aktuálně hledáte rybářský přístřešek na kratší vycházky k vodě, pak se určitě podívejte na tento od anglické značky JRC. Jedná se o povedený model s odolným pláštěm a bytelnou konstrukcí, který vydrží i „peklo u vody“. A navíc je k dostání za super cenu! Zlevněný přístřešek pro rybáře JRC Defender 60 Oval Brolly najdete na e-shopu PARYS.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -