DomůRybolovné technikyKaprařinaVIDEO: Obrovští amuři na krmném místě! Jak se chovají stříbrná „torpéda“ u...

VIDEO: Obrovští amuři na krmném místě! Jak se chovají stříbrná „torpéda“ u krmení?

- Reklama -

Amur patří k vyhledávaným rybářským cílům. A ono se není čemu divit! Právě tohle stříbrné „torpédo“ dokáže pořádně prověřit jak kvalitu rybářského vybavení, tak i dovednosti samotného rybáře. Zdolávání kapitálního amura je skutečným zážitkem! A zejména v tu chvíli, kdy se při zdolávání dotkne dna. V ten okamžik začne amur řádit, a rybář se začne modlit, aby jeho vlasec vydržel. Amuři jsou krásné ryby! Víte ale jak se chovají u krmení? Na internetu se objevilo TOP video, které toho o amurech dost prozradí…

Další video z dílny české firmy KAPRPRO je na internetu! Po kapří hostině, kterou jsme vám na videu ukázali minule, se na krmné místo přijeli „podívat“ amuři. A mezi nimi byly i nádherné kusy! Někteří amuři měli kapitální rozměry! Bomba!

Video je natočeno na jedné svazové říčce. Tyto záběry pochází z léta, kdy bylo v řece málo vody. To ale rybáře z KAPRPRO nezastavilo. I do malé hloubky naházeli několik kilogramů boilies, nakrájeného boilies a kalových pelet. Díky těmto dobrotám tak vytvořili luxusní krmné místo, kterého si všimla každá ryba v okolí.

Nejprve se na krmném místě objevili kapři. Ale pak to přišlo! Amuři! Nádherné ryby se také přijely nakrmit zmíněnými dobrotami. K nejkrásnějším okamžikům celého videa patří to, když se v mělčině vynoří nefalšované stříbrné „torpédo“ – kapitální amur! Tuhle rybu by chtěl mít na prutu nejeden rybář!

Na těchto videích od KAPRPRO máme rádi to, že je z nich zřejmé, jak se ryby chovají na krmném místě. Jak se pohybují v blízkosti krmení, jak reagují na ostatní ryby, anebo i jiné živočichy. A toto video je unikátní v tom, že zachycuje chování amurů. Takových videí moc není. Tak se na tohle mrkněte! Přejeme příjemnou podívanou…

Redakce InRybar.cz

Ilustrační foto: archiv InRybar.cz

Přidejte i vy své hodnocení
- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -