DomůAkční nabídkaSignalizátory FOX za 300 korun: e-shop spustil výprodej 5000 produktů

Signalizátory FOX za 300 korun: e-shop spustil výprodej 5000 produktů

- Reklama -

Gigantický výprodej spustil oblíbený rybářský e-shop FishMax. Na něm mohou rybáři najít 5000 zlevněných produktů. V této obrovské nabídce najdete i „cenové klenoty“. Třeba super levné hlásiče FOX.

Jak získat lákavou slevu? Je to jednoduché: před odesláním objednávky stačí zadat slevový kód TOP20. V tu chvíli se vám z celkové částky odečte tučná sleva! Slevový kód se aktuálně vztahuje na více jak 5000 produktů. Ale bacha! Množství zlevněných věcí je omezeno – počet zlevněných kusů, které jsou ještě k dispozici, najdete ve zvýrazněném štítku u daného produktu…

 

Signalizátor FOX Mini Micron Red

Aktuální slevový kód TOP20 se vztahuje také na tyto populární signalizátory na ryby od renomované společnosti FOX. Rybáři tak mohou tuto elektroniku na ryby sehnat za něco málo přes 300 korun. Zlevněné hlásiče FOX najdete na e-shopu FishMax.cz  za super cenu. Nezapomeňte použít slevový kód!

Rybáři na těchto hlásičích na ryby oceňují super kvalitu a jednoduché ovládání. Signalizátory Mini Micron nejsou „přeplácané“ funkcemi, které rybář stejně ani nepoužije. Na přístroji najdeme jak tlačítko pro nastavení hlasitosti (ze 4 úrovní), tak i tlačítko pro nastavení tónu (ze 4 úrovní). Vše je jednoduché a velmi rychlé.

Kromě zvukového signálu tyto signalizátory při záběru od ryby vydávají také pronikavé světelné signály skrze 5mm LED diody. Ty jsou navíc umístěné ve vrchní části přístroje, takže nehrozí, že by si rybář nevšiml signalizace. Na diodách pak lze nastavit také úroveň jasu.

I když se jedná o opravdu levný signalizátor na ryby, tak přesto na něm rybář najde například nastavení citlivosti (ze 2 úrovní). Díky tomu je tak rybář schopný eliminovat „falešné záběry“. Kromě toho je příjemným plusem také rozdílný tón při „padáku“, takže rybář okamžitě ví, jaký typ záběru právě má.

Na těchto signalizátorech Mini Micron pak najdeme i další vychytávky. Třeba zdířky o průměru 2,5 mm, které slouží pro připojení externí elektroniky (např. swingeru). Příjemným „bonusem“ jsou potom i gumové vložky, které chrání prut před poškrábáním. Tohle je fakt super!

Tyto levné signalizátory FOX Mini Micron patří k tomu nejvíce populárnímu na rybářském trhu. Jedná se o perfektní hlásiče na ryby, které nabízí všechny funkce, které rybář potřebuje. Přitom jsou tyto přístroje k dostání za pár korun. Zlevněné signalizátory na ryby FOX Mini Micron najdete na e-shopu FishMax.cz  za super cenu. Nezapomeňte použít slevový kód TOP20!

 

Brolly FOX EOS 60 System

Slevový kód se ale nevztahuje pouze na „malé věci“. Rybáři v této výhodné akci mohou získat například i parádní brolly a bivaky. Třeba toto brolly EOS 60 System je díky slevovému kód TOP20 k dostání za fakt luxusní peníze! Zlevněné brolly najdete na e-shopu FishMax.cz .

Velkou výhodou tohoto rybářského obydlí je obrovská odolnost a bytelnost. Příkladem je například kvalitní plášť z prvotřídního materiálu, který má vodní sloupec 8000 mm. Takže rybář se může spolehnout, že vydrží i pořádně silný liják u vody.

Kromě toho ale toto brolly má také parádní aerodynamickou konstrukci z pevných trubek, která odolá i velmi silným poryvům větru u vody. Rybář mají prostě pod střechou tohoto brolly pocit bezpečí. Ještě k té konstrukci: rozměry FOX EOS 60 System jsou 185 x 250 x 138 centimetrů, takže pod střechu se pohodlně vleze lehátko i s nutnou batožinou.

Díky slevové akci na rybářském e-shopu FishMax můžete získat i takto kvalitní camping za opravdu parádně nízké ceny. Takže pokud hledáte kvalitní bivaky, brolly nebo deštníky na ryby, pak se určitě podívejte na e-shop FishMax.cz . A nezapomeňte použít slevový kód!

 

Sleva se týká 5000 produktů

Rybáři si na rybářském e-shopu FishMax mohou vybírat z více jak 5000 produktů. Na výběr jsou pruty, navijáky, camping, bižuterie, ale i nástrahy a krmení. A vše od nejrůznějších značek – od těch českých i zahraničních.

Jestli tedy aktuálně doplňujete zásoby na podzimní část rybářské sezóny, pak se určitě podívejte na tuhle super slevovou akci na e-shopu FishMax.cz . A nezapomeňte použít slevový kód TOP20, díky kterému získáte tučnou slevu!

Zdroj a ilustrační foto: FishMax

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

4 KOMENTÁŘE

  • Vztahovala – veškeré zlevněné signalizátory se kompletně vyprodaly během několika hodin…

   I když je tato položka vyprodána, přesto další tisíce věcí je na FishMax ve slevě…

   Třeba najdete nějakou vhodnou náhradu…

   Krus, InRybar.cz

 1. Fox mini mikron stojí 561 Kč.. Pokud tedy odečtu vaší slevu 20% asi těžko se dostanu na něco málo přes 300… Někde se stala chyba, nebo si z lidí děláte pr.. l ???

  • Zdravím, signalizátory, na které se tato sleva vztahovala, jsou beznadějně vyprodány. Byly vyčleněny desítky kusů za zvýhodněnou cenu, ale ty velmi rychle zmizely…

   Pokud se dívám na aktuální nabídku, tak na tyto se ani slevový kód již nevztahuje (nesvítí tam slevový kód).

   Přesto akce na tisíce produktů stále platí, tak třeba najdete jiné hlásiče za super cenu.

   Krásný den!

   Krus, InRybar.cz

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -