Domů Soukromé revíry Šebkův rybník

Šebkův rybník

- Reklama -

Dvouhektarový Šebkův rybník je nadprůměrně zarybněný kapry o váze od 10 do 23 kilogramů. V revíru žijí ale i jeseteři a vyzy o váze 10 až 45 kilogramů. Ulovit zde můžete ale i trofejní líny, koi kapry, anebo kapitální amury (8 až 25 kilo).  

Revír nabízí velice pohodlné zázemí. Rybáři mohou u vody přebývat jak v bivacích, tak i ve vybavených přístřešcích s ledničkami, světlem či přípojkami. Přímo u vody se nachází i chatky se spotřebiči. Celý revír je oplocen, což zaručuje bezpečí a větší komfort.

Na tomto revíru je nutné se objednat dopředu!

 

O revíru

Rozloha revíru: 2 ha

Kraj: Středočeský

 

Nejlepší cesta k revíru:

U Benešova u Prahy. Od Neveklova 3 km (cestu vysvětlujeme telefonicky dopředu, protože nutné je se vždy objednat).

 

Informace o lovu ryb na revíru

Ceník povolenek:

 • ceny povolenek 390 až 690,- Kč (dle doby pobytu)

 

Pravidla lovu:

 1. Každý rybář se zavazuje před rybolovem přečíst si podmínky a ceník na revíru, jinak nebude rybolov povolen. Začátek  rybolovu  16 hodina a ukončení do 15 hodin, vstupem do areálu souhlasí s ceníkem a podmínkami rybolovu které se zavazuje plně dodržovat. Příjezd je možný v daném dnu maximálně do setmění, jinak až následující den ráno po 7 hodině. Taktéž i případně zkrácené rybaření vždy odjezd jen do setmění nebo po 7 hodině ráno a dále.
 2.  Všechny ulovené ryby se vrací zpět! , možnost ponechání případně ulovených cejnů.
 3. Manipulace, vyháčkování a focení jeseterů a vyzy velké vždy jen ve vodě. Broďáky zapůjčíme za 100,-kč na pobyt rybolovu nebo nutno vlastní, taktéž i podložku (pokud není vlastní), viz ceník. Důvody jsou velmi prosté, jednak je v rybníce většina jeseterů mezi 15 až 30kg a je absolutní nesmysl takovéto ryby mezi 130 až 150cm dávat do podběráků a vynášet na břeh, a dále i potom  je manipulace pro takovéto ryby na břehu většinou velmi nebezpečná! Moc děkujeme za pochopení.
 4. Podmínkou je podložka s držadly a desinfekce na ryby (na místě k zapůjčení), podběrák s jemnou síťovinou /ramena minimálně 100 cm/ vše k zapůjčení, vysvětlení viz Časté dotazy.
 5. Šetrné navrácení ulovených ryb nutno vždy! z podložky , v případě focení se rybář zavazuje ulovenou rybu po nafocení pustit ihned zpět a neponechávat ji ve vezírku až do ranních hodin. Nutno udržovat rybu poléváním a na namočené podložce, ihned ošetřit desinfekcí a nejpozději do 5 minut rybu vrátit vodě. Ryba se před focením nesmí ponechat ani krátkou dobu ve vezírku. Jesetera nutno při pouštění déle podržet ve vodě! (rozplavat).
 6. Rybolov povolen vždy na prut s jedním háčkem (druhý háček zakázán z důvodů poškození trofejních ryb), háčky jen bez protihrotu nebo protihrot nutno zamáčknout.
 7. Neručíme za úrazy a odcizené věci na revíru. Zákaz úpravy chytacího místa ( lámání větví, kopání atd.).
 8. Zákaz používání přímotopů z důvodu výpadku el. proudu! Výjimečně zapůjčujeme náš vlastní přímotop a to pouze jeden na celý revír (cena 150,-Kč na 24hodin), vždy nutno telefonicky oznámit dopředu! Porušením tohoto pravidla bude zakázán rybolov na revíru okamžitě bez navrácení částky za rybolov! V jedné chatě je instalováno vytápění, v dalších kamna na dřevo, buď vlastní dříví nebo k zakoupení na místě (pytel 130,-Kč). V chatách zakázáno kouření!
 9. Možnost rozdělání ohně,  dříví možno koupit na místě nebo si vzít vlastní, (zákaz lámání porostů v revíru a mimo něj! ).
 10. Rybolov na rybku a přívlač zakázány!
 11. Zákaz používání lodí, i při vnadění z loďky, (lovná místa jsou dobře dostupná), zákaz  zavážecích loděk, taktéž i zákaz zanášení nástrah(brodění)!
 12. Při nevhodném chování a nešetrném zacházení s ulovenými rybami bude rybolov okamžitě ukončen bez náhrady a zakázán po celý rok, toto ustanovení platí i v případě nadměrné konzumace alkoholických nápojů a rušení okolních rybářů.
 13. Zákaz vnadění nevařenými luštěninami a kukuřicí, povoleno maximálně 1kg krmení na partu na den a to u rybolovu 4krát 24 hod a déle, toto ustanovení platí z důvodu zbytečného překrmování ryb!, vysvětlení viz Časté dotazy. Jinak u kratšího rybolovu zákaz krmení, je povoleno PVA sáček nebo šňůrka nebo krmítko.
 14. Každý rybář se zavazuje opustit revír nejpozději do sjednané doby konce rybolovu, jinak je nutno zakoupit další povolenky k rybolovu, pokud je místo nadále volné.
 15. V případě porušení pravidel rybolovu bude zakázán tomuto rybáři rybolov na revíru definitivně. Každý rybář a případný doprovod se zavazují dodržovat klid, zejména v nočních hodinách ( je nutno vzájemně respektovat a vždy brát ohled na okolní rybařící na jiných místech)!
 16. Na revíru je možné zdarma postavení stanů i bivaků.
 17. Při rybolovu se lovící zavazuje uzpůsobit dalším rybářům a neprovádět nahazování přes jejich nástrahy.
 18. Přísný zákaz koupání a osobní hygieny v rybníce.
 19. Pes povolen za poplatek 100,-Kč za 24hod.,( majitel je za něj plně odpovědný).
 20. Případné návštěvy se při vstupu do revíru musí hlásit u správce a jsou možné pouze v denních hodinách, po setmění až do rozednění je revír uzamčen. Po ukončení rybolovu rybář předá řádně uklizené chytací místo a bude mu navrácena kauce (nechceme nepořádek jaký je na svazových a dosti i soukromých vodách).
 21. V případě, když objednaný rybář nepřijede a neomluví se minimálně 15dní dopředu, je možná další rezervace pouze při uhrazení 50% zálohy za objednané místo. V případě včasné omluvy se případná záloha nevrací a převádí se na jiný volný termín v sjednaném roce rybolovu.
 22. K rybolovu nutno používat vlasce minimálně 0,30 mm a více (v revíru jsou kusy až 50kg) !
 23. Focení ryb  je povoleno pouze v pokleku nad podložkou, nikdy ne ve stoje – při vyklouznutí ryby hrozí její úhyn! , vyza velká a jeseteři vždy jen ve vodě! , všechny jesetery při pouštění vždy podržet déle ve vodě (rozplavat).
 24. Dodržování pořádku a čistoty na svém místě (každý rybář obdrží pytle na odpadky, které po skončení rybolovu zanechá u chaty správce).
 25. Zákaz používání pevných montáží, tzv. helikoptér, montáže musí mít charakteristiku průběžné – únikové montáže (ryba tak při utržení nezůstane s olovem). Zákaz používání pletených šňůr jako šokové návazce (řežou ryby).
 26. Zakázáno osvětlování rybníka (halogeny), zákaz používání vlastních elektrických spotřebičů s příkonem vyšším než 100W (přímotopy atd.),  z důvodu výpadku el. proudu! Nádoby na vodu nutno vzít vlastní!
 27. Při nočním rybolovu je podmínkou obsluha prutů, jinak nesmí být nahozeno!
 28. Rybáře, kteří jsou objednáni a nepřijedou již zásadně příště neobjednáváme!! Díky takovýmto jedincům si nemohou pak zarybařit jiní zájemci a zbytečně zůstane prázdné chytací místo! , taktéž propadá i případně zaplacená záloha v plné výši! 
 29. Pokud je překročena doba nástupu k rybaření o dvě hodiny je vždy nutno zavolat nebo poslat sms, jinak rezervace neplatí a mají přednost další rybáři!!  V  případě, že rybář poruší hrubě pravidla rybolovu nebo ukončí z jakýchkoliv důvodů předčasně rybolov sám, potom se zbytek částky nevrací!! Jinak se platí vždy objednaný počet povolenek a dnů rybolovu, při příjezdu k rybníku již není možná změna – ta je možná pouze v případě, když se zavolá předem minimálně dva týdny!
 30. Za používání kamen na dřevo v chatce je zodpovědný každý rybář, taktéž i za případné vzniklé škody, které se zavazuje uhradit v plné výši!
 • Rybáře, kteří se neumí k rybám a okolí správně chovat na revíru nechceme! To platí pro všechny, kteří poruší pravidla rybolovu např. tím, že mají slabé vlasce, nepoužívají správné podložky s držadly a velké podběráky, nemají průběžná olova, nefotí ryby v pokleku nad podložkou a nevracejí je do vody s podložkou, používají nevhodné háčky, v noci ruší okolní rybáře, udělají nepořádek, chaty nedají do původního stavu, atd. Definitivní zákaz rybolovu je i v případě, pokud např. bude vyza velká vyndána z vody na břeh! Do zarybnění a vybudování kvalitního zázemí byly vynaloženy nemalé prostředky, takže je absolutním základem dodržování pravidel rybolovu!

 

Nabízené služby:

 • chatky (viz ceník)

 

Zarybnění

5 bodů znamená „největší“ zarybnění, 1 bod „nejmenší“.

Kapr obecný – 5

Kapr KOI – 2

Amur bílý – 3

Cejn velký– 0

Jelec tloušť – 0

Jeseter – 2

Lín obecný – 3

„Bílá ryba“ (plotice, perlín, ouklej) – 0

Štika obecná – 0

Sumec velký – 0

Candát obecný – 0

Okoun říční – 0

Úhoř říční – 0

Bolen dravý – 0

Pstruh americký duhový – 0

Siven americký – 0

 

Kontaktní údaje: rybaření Šebkův rybník

Odpovědná osoba: Ing. Jaroslav Beran

Telefon: 720 180 479

E-meil: sebkuvrybnik@seznam.cz

Webové stránky: www.sebkuvrybnik.cz

 

Fotogalerie: 

vyza

rybnik

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -