DomůAkční nabídkaSpacák pro rybáře za pár korun: ideální na letní výpravy, kdy je...

Spacák pro rybáře za pár korun: ideální na letní výpravy, kdy je horko

- Reklama -

Při letních výpravách za rybami rybáři nepotřebují ty nejteplejší spacáky na ryby, protože venku je nádherně teplo. V takových případech je lepší sáhnout po rybářském spacáku na letní výpravy. 

Zažili jste to někdy? Spíte na rybářské lehátku v teplém spacáku, i když venku je horká letní noc. V tu chvíli následuje nepříjemné pocení, takže pohodlný spánek se pomalinku ale jistě mění na nepříjemný zážitek. Aby měl rybář maximální komfort i za horkých letních nocí, je lepší sáhnout po takovém spacáku na ryby, který je do těchto podmínek vhodnější. Jaký spacák na ryby myslíme?

 

Spacák na ryby Delphin Classa

Tohle je extra populární rybářský spacák při letních výpravách k vodě. Jedná se totiž o „tenčí“ spací pytel, ve kterém rybářovi není za horké letní noci takové vedro. Přitom ale když se teplota náhle sníží, tak je v tomto spacáku krásně teplo. Levný spacák na ryby Delphin Classa najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Z našeho pohledu je obrovským plusem tohoto „letního spacáku“ na ryby jeho velký rozměr. Spacák má parádní délku 220 centimetrů, takže se do nej vleze i opravdu vysoký rybář. Ten si tak může do spacáku „zachumlat“ i hlavu při nižší teplotě vzduchu. Zároveň šířka činí 80 centimetrů, takže se v něm pohodlně vyspí i urostlý rybář. Super!

Vnitřek spacáku je potom zhotovený z takového materiálu, který je opravdu příjemný na dotek. Díky tomu se tak rybář při spánku cítí „jako v bavlnce“. Materiál drží rybáře v příjemném teple, zároveň ale není materiál – a samotný spacák – tak „hřejivý“, aby se rybář za horké noci přehnaně potil. Proto je tento spacák při letních výpravách tak oblíbený.

VIDEO: Jak vypadá spacák Delphin Classa, který je vhodný na letní výpravy?

Na spacáku Delphin Classa najdeme odolný povrchový materiál, který slibuje odolnost proti nejrůznějším „negativním vlivům“. Použitý materiál je skutečně kvalitní, takže rybář se může spolehnout na dlouhodobé a bezproblémové používání. Zajímavý je i design, kterému dominuje šikmé prošívání.  

 

Kvalitní zipy po obou stranách spacáku

Velkou „machrovinou“ jsou potom zipy jak na pravé, tak levé straně. Díky tomu si tak rybář může do spacáku vlézt z jakékoliv strany. A nemusí tak řešit, na jakou stranu musí rozbalit lehátko, aby co nejrychleji vystartoval k záběru od ryby. Za tohle velký palec nahoru!

Zipy jsou na spacáku kvalitní a odolné, takže rybář se může spolehnout, že se jezdec na zipu nezlomí „při prvním kontaktu“. Samotný zip je pak kvalitní, takže rybář se nemusí bát „jeho rozjetí“. Aby se zipy samy nerozepínaly, jsou na koncích pojistky ze suchého zipu, které tomuto nešvaru zabraňují. Paráda!

Samozřejmostí pak je to, že na spacáku najdeme jednak převleky na přetáhnutí přes lehátko. Rybář si tak může spacák zajistit jak v oblasti nohou, tak hlavy. Díky tomu má jistotu, že spacák nebude sjíždět z rybářského lehátka. Aby byla fixace co nejpevnější, pak na středu spacího pytle najdeme popruh pro připevnění spacáku k lehátku.

Rybáři tento spacák pak rádi používají i při krátkodobých vycházkách. A to třeba i díky jeho velmi nízké hmotnosti. Spacák Delphin Classa totiž váží pouhé 2 kilogramy, takže se k vodě nepronese. Navíc, výrobce k němu dává i praktické transportní pouzdro.

Jestli aktuálně hledáte spacák na ryby do horkého počasí, pak se určitě podívejte na tento model od slovenské značky Delphin. S tímto spacákem má rybář jistotu, že se za horkých letních nocí nebude přehnaně potit, takže spánek bude mnohem komfortnější. Levný spacák do horkého počasí najdete na e-shopu Chyť a pusť za pár korun.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

1 komentář

  1. Zmiňovaný „spacák“ pro rybáře za pár korun na úvodní fotce je jistě ideální na letní výpravy, ale nevěřím, že bude za pár korun :))))))

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -