DomůAkční nabídkaStojany na pruty za pár korun: český gigant likviduje skladové zásoby

Stojany na pruty za pár korun: český gigant likviduje skladové zásoby

- Reklama -

Stojan na pruty je v dnešní rybařině pomalu už neodmyslitelnou součástí rybářské výbavy. Právě rybářský stojan slibuje stabilitu pro drahé kaprové udice a navijáky, a umožňuje připevnění elektroniky.

Jaký stojan na ryby ale vybrat? Jestli právě teď hledáte nějaký nový kousek do výbavy, pak se určitě podívejte na rybářský e-shop PARYS. Tady nyní probíhá výhodný výprodej vybraných modelů rybářských stojanů od renomované společnosti Prologic. Rybáři si tak mohou obstarat nový stojan za podstatně lepší cenu. Pojďme se na některé zlevněné stojany podívat blíže…

 

Stojan na pruty C Series Convertible 2 Rod Pod

Tento zlevněný stojan na pruty je aktuálně velkým hitem! Jedná se totiž o velmi stabilní a odolný stojan, který odolá i velmi nepříznivým povětrnostním podmínkám. Přitom jeho konstrukce je krásně jednoduchá, takže rybář jej okamžitě postaví, a pak zase sbalí. Zlevněný stojan na pruty Prologic najdete na e-shopu PARYS s výraznou slevou!

Je třeba si uvědomit, že za takto nízké peníze stojan v takové kvalitě jen tak nenajdete. Na tomto modelu milujeme opravdu bytelnou konstrukci, která odolá i silnému větru. To ocení každý rybář!

Navíc, díky nastavitelné poloze a výšce je rybář schopný efektivně reagovat i na hodně těžké terénní podmínky. Takže stojan je možné používat i na nerovných březích. Výšku stojanu si lze nastavit od 34 do 62 centimetrů.

Stojan je pak vhodný i pro nejrůzněji dlouhé pruty na kapry. Jeho délku lze totiž nastavit od 80 do 120 centimetrů, takže stojan rybář může používat jak při lovu s krátkými, tak ale i s dlouhými udicemi. Díky jednoduché konstrukci, která dovoluje okamžité postavení, a následné sbalení stojanu, jej rybáři používají i při krátkých vycházkách k vodě.

Dalším velkým plusem je vychytávka, kdy lze použit samostatné hrazdy. Pokud se tedy rybářovi nechce stavět celý stojan, protože břeh dovoluje zapíchnutí vidliček, pak existuje i tato pohodlná možnost. Znova: za takto nízkou cenu tak kvalitní stojan na pruty budete hledat jen horko těžko. Ale bacha! Na skladě leží poslední kusy

 

Stojan na pruty C Series Convertible Long Legs 2 Rod Pod

Vynikající stojan na pruty pro ty rybáře, kteří jezdí lovit kapry na velké řeky. Tento model je vhodný třeba na řeky typu Labe. Právě do těchto podmínek nabízí tento zlevněný stojan Prologic výborné vlastnosti. Zlevněný stojan na pruty najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Tomuto stojanu dominují dvě dlouhé nohy, díky kterým má opravdu netradiční vzhled. Ale tady nejde jen o design! Dlouhé nohy jsou totiž vhodné právě při lovu kaprů na velkých řekách nebo při chytání kaprů ve větších vzdálenostech, kdy je možné nasměrovat špičky prutů vysoko do vzduchu.

Délka zmíněných předních nohou je 80 až 130 centimetrů, takže rybář je opravdu schopný se dostat pořádně vysoko. Na tomto stojanu pak oceňujeme i použitý materiál – jedná se o černě eloxovaný hliník, který se vyznačuje pevností, odolností, ale také nízkou hmotností. Za tohle palec nahoru!

VIDEO: Jak vypadá stojan na pruty Prologic vhodný na řeku? Mrkněte na video

Na stojanu pak najdeme hned několik umělohmotných doplňků, které slouží k nastavování jednotlivých částí stojanu. Rybář se pak může spolehnout, že umělá hmota je té nejvyšší kvality, takže to slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání.

Tento stojan na pruty je jako dělaný pro každého milovníka lovu kaprů na velkých řekách. Jestli jezdíte chytat kapry na Labe nebo Vltavu, pak se určitě na tento stojan podívejte podrobněji. Jedná se totiž o takový model, do kterého se zamilujete. A navíc je k dostání za lepší cenu!

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

1 komentář

  1. Proč jsou vůbec vyráběny stojany na tři pruty ? Jestli se nemýlím, smí se chytat pouze na pruty dva ! Nebo je to už jinak, snad ne tak jako v té ukázce ? Nevím jak kdo, ale já osobně raději používám výsuvné vidličky. Ono je mnohdy s ohledem na terén používání stojanů dost problematické a nepraktické.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -