DomůAkční nabídkaSvětlo do bivaku za pár korun: svítí dlouhé hodiny. Má nabíjecí baterii

Světlo do bivaku za pár korun: svítí dlouhé hodiny. Má nabíjecí baterii

- Reklama -

Při déletrvajících výpravách za rybami, kdy rybář bivakuje, je zapotřebí výkonná svítilna do bivaku. Právě ta totiž výrazně zvyšuje komfort při pobytu u vody. Jakou svítilnu do bivaku vybrat? 

Tu situaci zažil u vody každý rybář: ve chvíli, kdy rybář něco hledá v noci v bivaku, tak používání čelovky nemusí být tolik komfortní. Rybář totiž na hlavě pořád „něco cítí“, což může být po několika dnech dost otravné. Ideálním řešením je proto světlo do bivaku, které osvítí velkou plochu pod střechou. Takže rybář se cítí „jako doma“. Ideální volbou je pak světlo od české značky Chyť a pusť.

 

Nabíjecí svítilna Thunder 3in1

Tohle je velepopulární svítilna na ryby od české značky Chyť a pusť, kterou si rybáři oblíbili jednak díky praktickým vlastnostem, ale také díky super ceně. Ano! Kdyby totiž rybář podobný produkt hledal u konkurenčních firem, pak by cena mohla být i násobně vyšší. Levné světlo do bivaku najdete na e-shopu Chyť a pusť.

První velkou výhodou tohoto světla je parádní svítivost. Rybář si může vybrat hned ze 4 světelných režimů. Při prvním režimu rybář zapne silné světlo, které krásně osvítí velkou plochu v bivaku. V druhém režimu pak rybář zapne normální světlo, které poslouží například pro osvětlení stolečku na lovném místě.

A ve třetím režimu pak zapne slabé světlo, které může sloužit jako poziční pro osvětlení polohy stojanu s pruty. Čtvrtý režim na této svítilně pak nabízí světelné blikání. Tuhle funkci pak rybáři používají například při plavbě na člunu, kdy jim blikající světlo ukazuje polohu „základního tábora“.

VIDEO: Jak funguje světlo pro rybáře Thunder 3in1? Více uvidíte ve videu

Rybář toto světlo může použít jako klasickou svítilnu při pohybu na břehu. Ve chvíli, kdy ze svítilny chce udělat světlo do bivaku, tak stačí vyšroubovat vrchní díl, a pak jen stačí vysunout svítilnu. V tu chvíli vznikne praktické světlo do bivaku, které parádně osvítí velkou plochu pod střechou rybářského obydlí. Palec nahoru!

 

Výrazné plusy, na které nesmíme zapomenout

Světlo do bivaku Thunder 3in1 od české značky Chyť a pusť je mezi rybáři oblíbené i proto, že nabízí další praktické vlastnosti. Mezi tyto plusy musíme zařadit třeba parádní výdrž baterie, která se počítá na dlouhé hodiny. Pro představu: světlo v úsporném režimu při plném nabití dokáže svítit až 18 hodin.

Rybáři pak na této svítilně oceňují také to, že je vybavena nabíjecí baterií. Takže rybář nemusí neustále řešit „zásobu baterií“ při případném vybití. Ne! Po použití stačí světlo do bivaku od české značky Chyť a pusť napojit na micro USB kabel, a pak světlo nabít. Za tohle velký palec nahoru!

Hodně rybářů pak při používání tohoto světla využívá také zabudovanou powerbanku. Ta slouží k částečnému dobití mobilního zařízení, což rybáři určitě ocení! Powerbanka se uvede do provozu ve chvíli napojení mobilního zařízení – v tu chvíli se aktivuje a začne nabíjet.

Na světle se nám pak velmi líbí i ochrana konektorů. Ty chrání kryt, který zabraňuje tomu, aby se dovnitř dostala vlhkost. I díky tomu tak rybář může tuto svítilnu nosit k vodě i za škaredého počasí, kdy u vody panují nelehké podmínky.

Jestli aktuálně pro vaše rybářské výpravy hledáte praktické světlo do bivaku, pak se určitě podívejte na toto od české značky Chyť a pusť. Jedná se o šikovného pomocníka, který výrazně zvyšuje komfort při pobytu u vody, ale také při nočním rybaření. Levné světlo do bivaku najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -