DomůAkční nabídkaSvětlo pro rybáře, které nabije i mobil: Svítí až 70 hodin, má...

Světlo pro rybáře, které nabije i mobil: Svítí až 70 hodin, má powerbanku

- Reklama -

Česká firma Flajzar s.r.o. je předním výrobcem elektroniky pro rybáře. Rybáři mají firmu spojenou se signalizátory, ovšem Flajzar s.r.o. vyrábí také světla pro rybáře, která nabízí TOP vlastnosti.  

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Každý rybář, který rád rybaří v noci, moc dobře ví, že kvalitní světlo je základ. Ve chvíli, kdy rybář nemá dostatečně silné osvícení, pak je vázání návazců nebo montáží hotový horor. Proto je zapotřebí sáhnout po něčem kvalitním. A pokud mluvíme o kvalitě, pak rozhodně můžeme poukázat na produkty od Flajzar s.r.o.

VIDEO: Jak funguje lampa pro rybáře Flajzar WRL3? Mrkněte na video

 

Lampa Flajzar Fishtron RGB LED s přijímačem a powerbankou WRL3

Tohle je jedna z nejlepších lamp pro rybáře, kterou na rybářském trhu najdete. Jde o to, že kromě vynikající svítivost má lampa zabudovanou i powerbanku. A dalším obrovským plusem je, že lampu jde také spárovat se signalizátory Flajzar Fishtron, příposlechem RX Multi, anebo rybářským alarmem ALF3. Prvotřídní lampu najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Lampa pro rybáře FLajzar WRL3

Čím začít? Tato lampa pro rybáře WRL3 nabízí opravdu dokonalé vlastnosti. Zcela zásadní je jasné osvětlení, díky kterému si rybář může osvítit jak lovné místo, tak ale například i prostor pod střechou v bivaku. Výkon LED je až 550 Lm, takže lampa osvítí opravdu obrovský prostor! Dalším plusem je to, že osvícení si lze vybrat ze 7 zbarvení.

Lampa pro rybáře Flajzar WRL3 plave ve vodě

Pokud se bavíme o výdrži baterie, tak ta při plném jasu vydrží dlouhých 14 hodin. Pokud si rybář zvolí snížený jas, pak může počítat s výdrží až 70 hodin! V lampě nejsou žádné tužkové baterie, ale kvalitní akumulátor Li-lon 5000 mAh, který slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání i v těch nejtěžších podmínkách u vody.

 

Světlo pro rybáře WRL3 má zabudovanou powerbanku

Fanoušci firmy Flajzar s.r.o. tuto lampu milují i proto, že jde spárovat se signalizátory Flajzar Fishtron, příposlechem RX Multi, anebo s rybářským alarmem ALF3. Ve chvíli, kdy se jedno z těchto zařízení zapne, tak lampa začne vydávat jasné světlo v požadované barvě. Tuto lampu také dokážete zapínat a vypínat příposlechem RX Multi až na vzdálenost 700 metrů na volné vodě.

Balení plovoucí lampy pro rybáře WRL3

Kromě dokonalého svícení a možnosti spárování s dalšími přístroji Flajzar Fishtron, má tato super moderní lampa pro rybáře ještě další významné plus – ve světle je totiž zabudovaná powerbanka s kapacitou 5000 mAh.

Plovoucí lampa pro rybáře Flajzar WRL3 svítí modře

V dnešní době asi každý rybář nosí k vodě mobilní telefon. A právě ten si lze v nouzovém případě dobít s pomocí této lampy Flajzar Fishtron WRL3. Zařízení je schopné nouzově nabít téměř vybitý mobilní telefon, takže rybář je pořád ve spojení s okolním světem, a rybář nemusí s sebou tahat dvě různá zařízení. Za tohle opravdu obrovské plus!

Pokud aktuálně hledáte kvalitní světlo na ryby, které ale nabídne i další užitečné funkce, pak se rozhodně podívejte na tento produkt od české firmy Flajzar s.r.o. Jde opravdu o vynikající výrobek, který rybářovi výrazně zvýší komfort u vody. Vynikající lampu pro rybáře najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

 

Levná čelovka pro rybáře Flajzar COB

Ještě musíme zmínit hit letošního podzimu! O co jde? Jedná se o suprovou čelovku Flajzar COB, která je ve své cenové a výkonnostní kategorii nejlevnější na rybářském trhu. Ale nejde jen o cenu. Tato čelovka nabízí perfektní funkce, díky kterým si ji rybáři doslova zamilovali. Levnou čelovku na ryby najdete na e-shopu Chyť a pusť.

První obrovskou předností je to, že tato čelovka dosvítí až 150 metrů daleko. Takže se hodí například i při nočním nahazování, kdy potřebujeme vidět reflexní prvky na tyčové bójce. Světlo z čelovky je krásně intenzivní (až 200 lumenů), takže se při jejím svícení pohodlně navazují i menší háčky a skvěle se pracuje i s titěrnou bižuterií.

Gigantickým plusem je to, že tato čelovka má nabíjecí akumulátor, takže rybář nemusí mít po kapse neustále tužkové baterie (výdrž až 24 hodin). Součástí balení je pak i adaptér na tužkové baterie, který rybář může nosit s sebou k vodě jako „železnou zásobu energie“. Tohle je velké plus zejména při déletrvajícím rybaření. Super!

Tato čelovka pro rybáře od české firmy Flajzar s.r.o. nabízí vynikající svítivost, daleký dosvit, několik intenzit osvícení nebo vysokou výdrž baterie. Jde o perfektní čelovku na ryby za opravdu lákavou cenu. Levnou čelovku Flajzar najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -