DomůAkční nabídkaTeplé spacáky pro rybáře od českých značek za super cenu. Už žádná...

Teplé spacáky pro rybáře od českých značek za super cenu. Už žádná zima

- Reklama -

Spacáky pro rybáře jsou klíčovou součástí výbavy při déletrvajících výpravách za rybami v chladném počasí. Jaký spacák na ryby ale vybrat? Na trhu jsou teplé spacáky, které seženete za super cenu. 

Ilustrační foto: Chyť a pusť

Doufáme, že tohle jste u vody nikdy nezažili! O čem je řeč? Kolikrát se stane, že rybář podcení výběr rybářského spacáku. Ve chvíli ale, kdy teploty klesnou k bodu mrazu, začne hotový horor. Kousavý chlad se dere až k tělu, takže rybář nemůže usnout. A navíc riskuje taky zdraví…

Přitom takové chvíle se vůbec nemusí stávat. Stačí sáhnout po kvalitním spacáku na ryby, který je krásně teplý. Ne, takový spacák nestojí „půlku výplaty“! Na rybářském trhu najdete i kvalitní spacáky od českých značek za super nízké ceny. Pojďme se na ně podívat!

 

Spacák pro rybáře Giants Fishing Extreme 5 Season Sleeping Bag

Tohle je jeden z nejprodávanějších rybářských spacáků na česko-slovenském rybářském trhu. Ale ono se není čemu divit! Právě tento spací pytel pro rybáře nabízí TOP vlastnosti, přitom je k dostání za suprovou cenu. Spacák od české značky Giants Fishing najdete na e-shopu Chyť a pusť za super nízkou cenu.

Na tomto spacáku máme rádi, jak je krásně teplý. Uvnitř spacáku najdeme 100% duté vlákno, které patří k oblíbeným termoizolačním materiálům. Toto vlákno totiž skvěle drží teplo, zároveň ale spolehlivě propouští přebytečnou vlhkost, takže ve spacáku není po dlouhém spánku chladno. K dokonalému „hřejivému efektu“ pak přispívá i příjemný mikrofleece.

Na vnější straně spacáku pak najdeme materiál, který se jmenuje Peach Skin. Tento materiál je oblíbený díky tomu, že je nepromokavý, ale také „dýchá“. Takže dovnitř spacáku se nedostane vlhkost, ale zároveň z jeho vnitřku se dostane přebytečná vlhkost (například, když se rybář potí).

VIDEO: Jak vypadá levný spacák pro rybáře od české značky Giants Fishing? 

Tento spacák od Giants Fishing je mezi rybáři velmi oblíbený právě díky nízké ceně. Pokud nechcete za spacák utrácet hromadu peněz, pak se rozhodně podívejte na tento model od české značky. Za super nízkou cenu dostanete TOP produkt! Levný spacák najdete na e-shopu Chyť a pusť.

 

Spací pytel pro rybáře ZFish Sleeping Bag Royal 5 Season

Tohle je druhý velepopulární spacák pro rybáře rovněž od české firmy. Tento model na rybářský trh dodává česká značka ZFish, která patří k předním dodavatelům rybářského campingu. Levný spacák ZFish najdete na e-shopu Chyť a pusť.

Spacák pro rybáře Zfish Sleeping Bag Royal

Konkrétně tento model rybářského spacáku mají rybáři velmi rádi díky velkému prostoru. Spacák má rozměry 220 x 100 centimetrů, takže se do něj vejde i urostlejší rybář. A ani urostlejšího rybáře nebude nikde nic svírat ani tahat. Kvalitní spánek u vody je zaručený!

Spacák pro rybáře od české značky ZFish je vyplněný super kvalitním dutým vláknem, takže uvnitř je krásně teplo. Výrobce udává, že tepelný komfort je až do -20 stupňů Celsia, takže rybáři si tento spacák mohou vozit i na ty nejtěžší výpravy za rybami.

VIDEO: Jak vypadá levný spacák pro rybáře od české značky ZFish? 

Uvnitř spacáku najdeme krásně příjemný mikrofleece, takže se v něm spí „jako v peřince“. Na vnější straně spacáku najdeme materiál, který se jmenuje Quattro-tex. Ten funguje tak, že dovnitř spacáku nepouští žádnou vlhkost, zároveň je ale dýchatelný, takže uvnitř spacáku se nesráží přebytečná vlhkost.

Pokud hledáte prostorný a teplý spacák na ryby, pak se rozhodně podívejte na tento od české značky ZFish. Jde o vynikající spacák, který krásně hřeje i v tom nejhorším počasí u vody. Levný spacák ZFish Sleeping Bag Royal 5 Season najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -