DomůAkční nabídka5 dárků pro rybáře na Vánoce: S tímhle neuděláte pod vánočním stromečkem chybu

5 dárků pro rybáře na Vánoce: S tímhle neuděláte pod vánočním stromečkem chybu

- Reklama -

Čas vánoční se pozvolna blíží. Tohle období patří k nejvíce stresujícím, protože kdekdo si teď láme hlavu s tím, co dát rybářovi pod stromeček. Co když vybereme něco, co neudělá vůbec žádnou radost?

Ilustrační foto: PARYS

Nebojte, poradíme vám! Ve světě rybaření je totiž hned několik dárků pro rybáře, se kterými nikdy neuděláte chybu. Jak takový dárek pro rybáře na Vánoce vypadá? Mrkněte na naše tipy!

 

Stolní hra pro rybáře Rybník

Absolutní hit posledních dvou „vánočních sezón“. A není se co divit! Tento dárek si většinou oblíbili „rybářské rodiče“, protože právě tato hra stmelí celou rodinu u jednoho jediného stolu, takže všichni blízcí prožijí radostné chvíle pohromadě. Tato hra byla vyrobena v České republice, jde o krásnou ruční malbu, která byla převedena na herní desku. Výsledek je opravdu parádní! Stolní hra Rybník je dostupná na e-shopu PARYS.

Stolní hra pro rybáře Rybník je mezi „rybářskými rodiči“ velmi oblíbená i proto, že je vhodná už i pro malé děti od 6 let věku. Takže u jednoho stolu se opravdu sejde celá rodina! Velkou předností jsou pak i naučné prvky, které napomáhají k rozšíření vědomosti všech zúčastněných hráčů. Tohle je dárek pro rybáře, se kterým fakt neuděláte chybu!

 

Čelovka pro rybáře Giants Fishing Headlamp LED Deluxe 300

Nevíte, jakou technikou váš milovaný rybář chytá? Jestli je fanoušek položené, feederu, přívlače, anebo chytá ještě jiným způsobem? A přesto mu chcete dát rybářský dárek na Vánoce? Pak rozhodně pouvažujte na touto čelovkou, která je velmi populárním „praktickým dárkem“. Ano! S tímhle nikdy neuděláte chybu, protože čelovku v drtivé většině využívá každý rybář u vody. Čelovka pro rybáře Giants Fishing je dostupná na e-shopu PARYS.

Tahle čelovka od české značky Giants Fishing je dokonalá proto, že nabízí fakt vynikající vlastnosti, přitom je ale dostupná za hodně libovou cenu. Tohle je fakt TOP nabídka! Čelovka perfektně svítí, má několik režimů svítivosti, nabízí dvě barvy světla, vysokou výdrž baterie a obrovskou odolnost (třeba proti dešti). Pokud chcete udělat rybářovi radost praktickým dárkem, pak mrkněte právě na tuhle čelovku.

 

Tričko TKO Rybář roku

Rybáři o sobě rádi dávají najevo, že jsou příznivci Petrova cechu. A nejlépe to dají vědět tak, že to budou mít „vyražené na sobě“. Třeba na kvalitním triku! Jedno z nejpopulárnějších triček tohoto ražení je toto triko pro rybáře od TKO. Jde o rybářské tričko s krásným motivem, který je skutečně nepřehlédnutelný! Takhle dá váš milovaný rybář okolí nejlépe vědět, že rybaření je u něj životní vášní. Originální triko pro rybáře je dostupné na e-shopu PARYS.

Kromě toho, že toto triko vypadá opravdu skvěle, tak je i perfektně funkční! Triko pro rybáře TKO je totiž vyrobeno ze 100% bavlny, která patří k těm nejlepším materiálům k vodě. Ano! Právě bavlna skvěle odvádí přebytečnou vlhkost, takže rybáře nikde nic nesvědí (tak jako v „silonových“ tričkách). Tohle je prostě triko, které bude rybář velmi rád nosit i přímo k vodě, protože je fakt pohodlné!

 

Plecháček pro rybáře TKO

Pochopitelně, hodně rybářů si přímo u vody velmi rádi dopřeje hrneček teplé kávy. Jenže! Tahat k vodě klasický hrneček, který může spadnout na zem, a přitom se rozbít? A co rybářovi darovat „nerozbitný“ plecháček, ze kterého se skvěle pije? Tohle je další z praktických dárků, se kterým nikdy neuděláte chybu! Navíc! Na plecháčku je populární nápis Rybář roku… Praktický plecháček je dostupný na e-shopu PARYS.

 

Dárkový poukaz pro rybáře

Pochopitelně, ne každý se v rybářské světě orientuje, takže výběr toho správného dárku je pro něj prostě velmi těžkým úkolem. Nic se neděje! Co třeba darovat dárkový poukaz na nákup rybářského vybavení? Rybář uvidí, že jste si lámali hlavu s výběrem dárku, takže jste mu nevěnovali „jen“ peníze. A přece jen: Hodně rybářů si nejraději vybírá vybavení dle vlastního uvážení. Dárkové poukazy jsou jedny z nejpopulárnějších dárků na VánoceDárkový poukaz pro rybáře je dostupný na e-shopu PARYS.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -