DomůAkční nabídkaUž jste zkusili žhavou novinku na kapry? Boilies s peletkami je hitem

Už jste zkusili žhavou novinku na kapry? Boilies s peletkami je hitem

- Reklama -

Novinky jsou mezi rybáři pochopitelně často diskutovanými tématy. A jestli se máme bavit o nejpovedenějších novinkách sezóny 2023, pak určitě musíme zmínit boilies Pandemia od české značky Chytil.

Není žádným tajemstvím, že rybáři se odjakživa snaží chytat na nějakou novou, ještě neokoukanou, nástrahu na ryby. Jenže na dnešním moderním trhu není vůbec jednoduché takovou nástrahu najít. Pořád se ale najdou šikovní lidé, kteří dokážou vymyslet něco, co zaujme celou rybářskou veřejnost.

 

Boilies s peletkami Chytil Pandemia

Tohle je ten příklad! Český výrobce Chytil spojil do sebe dvě extra populární nástrahy/návnady. Jak? Rybářská firma prostě vzala účinné boilies, které obalila v drobných peletkách. Rázem tak vznikla velmi zajímavá nástraha. Boilies s peletkami Pandemia najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Ten princip je jednoduchý: ve chvíli, kdy rybář boilies s peletkami nahodí do vody, tak nástraha začne do okolí vypouštět (nejen) drobné částečky. Po nějaké době, kdy záleží třeba na teplotě vody nebo aktivitě ryb, se v okolí nástrahy utvoří lákavá kupka z peletek. Kromě toho ale nástraha vypouští i neodolatelnou vůni/pach.

Taková nástraha je pak jako dělaná na ty lokality, na kterých nemůžeme zavážet. Jedná se o to, že peletky na boilies mají fungovat jako PVA punčocha, do které rybáři drobné peletky dávají. Při chytání s boilies Pandemia ale žádnou PVA punčochu nepotřebujeme, protože lákavé krmení v podobě peletek je přímo na boilies.

S takovým boilies je tak rybář schopný nahodit podstatně dále než například s připevněnou PVA punčochou s peletkami. Proto je tato nástraha jako dělaná na rozlehlejší vody, na kterých potřebujeme dostat lákavou nástrahu s krmením do větší vzdálenosti. Za tohle fakt palec nahoru!

Někteří rybáři pak k tomuto boilies začali přidávat i plovoucí boilies nebo kus korku, aby vytvořili alespoň vznášivou nástrahu. Díky tomu tak boilies nezapadne do nánosů na dně, a pod vznášivou nebo plovoucí nástrahou vznikne neodolatelné místečko z drobných peletek. Tohle je trik, který funguje!

 

Jaké jsou nejlepší příchutě na kapry?

Základ celé nástrahy Pandemia tvoří účinné boilies ve velikosti 20 mm. Právě tato velikost patří k nejvíce populárním, rybáři ji velmi rádi používají. A na povrchu oné kuličky jsou zmíněné peletky. Nástraha tak vypouští lákavou esenci jak z boilies, tak z peletek. Dalším plusem jsou potom už zmíněné samotné peletky, které vytváří lákavé částečky.

Není divu, že boilies Pandemia okamžitě zaujala rybářský trh. Rybáři si tuto nástrahu velmi oblíbili, a úspěšně s ní rybaří. Ze zpráv od spokojených zákazníků lze vydedukovat, že k nejúspěšnějším příchutím patří Krill Max. Ta nabízí veleúspěšný živočišný odér, který dokáže ve vodním prostředí vytvořit silné potravní signály. Paráda!

Další účinnou příchutí je potom Kořeněný tuňák/Česnek. Tato příchuť kromě zmíněného živočišného odéru má i „kořeněný ocas“, který skvěle pracuje i za nižších teplot. Navíc, česnek bývá i selektivní, takže nástraha pak více chutná odrostlejším rybám.

Celkově si ale rybáři mohou vybrat z 9 příchutí, kdy k dostání jsou jak masové, tak i nasládlé nástrahy (např. Famózní švestka). Stačí si jen vybrat! Boilies s peletkami Chytil Pandemia nabízí opravdu širokou škálu možností.

Jestli hledáte zajímavou nástrahu, se kterou si v květnové části sezóny užijete spoustu zábavy, tak se určitě podívejte na tuto letošní novinku. Boilies Pandemia od české společnosti Chytil nabízí fakt hodně zajímavé vlastnosti, které vám mohou pomoci k životnímu úlovku. Boilies s peletkami Pandemia najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Zdroj a ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -