DomůAkční nabídkaUž nikdy zima na rybách: Termoprádlo pro rybáře od lotyšské firmy za...

Už nikdy zima na rybách: Termoprádlo pro rybáře od lotyšské firmy za nízkou cenu

- Reklama -

Teplé oblečení je základem pohodlného pobytu u vody. A zejména pak v počasí, kdy se teploty pohybují okolo nuly. Pokud rybář podcení oblečení do chladného počasí, pak se rybaření promění v peklo.

Ilustrační foto: NORFIN

A to přece nikdo nechce! Aby bylo rybářovi u vody krásně teplo, pak je důležité myslet i na první vrstvy, které má na sobě. K tomu se nejlépe hodí nějaké hřejivé rybářské termoprádlo. Pojďme se na jedno takové termoprádlo pro rybáře podívat blíže…

 

Levné termoprádlo pro rybáře NORFIN Winter Line

Suprové termoprádlo pro rybáře, které je k dostání za velmi zajímavé peníze. A přitom právě toto rybářské termoprádlo do chladného počasí k vodě nabízí fakt zajímavé vlastnosti. Ale jak jinak! Termoprádlo Winter Line dodává věhlasná firma NORFIN z Lotyšska, která mimo jiné produkuje TOP oblečení pro rybáře, které nabízí obrovskou kvalitu. Tak jako toto termoprádlo! Cenově dostupné termoprádlo najdete na tomto e-shopu

Levné termoprádlo Winter Line zaujme každého rybáře už na první dotek. Co tím myslíme? Tento kus oblečení pro rybáře je totiž zhotoven z kvalitního fleece materiálu, který je krásně hřejivý a velmi příjemný na dotek. Ano! Ve chvíli, kdy si rybář tohle oblečení obleče jako první nebo druhou vrstvu, tak mu bude nádherné teplo.

Použitý fleece je opravdu hodně příjemný na dotek, takže nehrozí, že by rybáře někde něco kousalo nebo svědilo. To v žádném případě! Velkou roli v tom hraje i vlastnost tohoto kvalitního fleece materiálu, který spolehlivě odvádí přebytečnou vlhkost (např. pot z těla rybáře), takže rybář je neustále v suchu a v teple. Paráda!

Na tomto termoprádle za rozumné peníze máme velmi rádi několik příjemných vychytávek, které jsou velmi důležité. Co tím myslíme? Důležité je například to, že vrchní díl termoprádla má prodlouženou „zádovou část“. K čemu je to dobré? Tohle je zásadní „detail“, protože rybářovi nebude táhnout na citlivé místo ani ve chvíli, když si například sedne do člunu, když fouká nepříjemný průvan. Super!

Důležitým plusem na tomto teplém termoprádle pro rybáře je i zvýšený límec, který lze zapnout s pomocí zipu. Takže rybář si mnohem lépe chrání „zranitelné oblasti“ na krku. Zase: Tohle je při chladném počasí naprosto zásadní! Velmi příjemným doplňkem je i otvor pro palec na rukávech vrchního dílu, který napomáhá k většímu komfortu, kdy je rybářovi zima na ruce. Další velké plus za tento „detail“!

Rybáři toto levné termoprádlo od lotyšské firmy NORFIN nosí pochopitelně jako „základní“ hřejivou vrstvu pod hrubým oblečením k vodě. Rybář tak má jistotu, že mu bude krásně teplo, a že tato vrstva bude spolehlivě odvádět přebytečnou vlhkost z rybářova těla. Někteří rybáři ale toto rybářské termoprádlo rádi používají jako „rybářské pyžamo“! No ano! Jsou rybáři, kteří si bez tohoto termoprádla nedokážou představit noc ve spacáku.

Hledáte kvalitní termoprádlo na ryby za nízkou cenu? Pak se rozhodně podívejte na toto od lotyšské firmy NORFIN! Jde o perfektní termoprádlo pro rybáře, které nabízí skvělé vlastnosti – je krásně hřejivé, příjemné na dotek, spolehlivě odvádí přebytečnou vlhkost z těla a nabízí spoustu chytrých „vychytávek“. Za ty peníze prostě není co řešit! Levné termoprádlo od lotyšské firmy NORFIN je dostupné na tomto e-shopu za zajímavou cenu. 

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

2 KOMENTÁŘE

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -