DomůAkční nabídkaVýprodej kaprařiny: Pruty na kapry s navijáky od německé značky za pár korun

Výprodej kaprařiny: Pruty na kapry s navijáky od německé značky za pár korun

- Reklama -

Sehnat levné rybářské vybavení na kapry není v aktuální době nic jednoduchého. Přesto to lze! Například na rybářském e-shopu PARYS probíhá výprodej kaprových prutů s navijáky od německé značky DAM.

Ilustrační foto: PARYS

Mezi rybáři je velké množství takových, kteří nepotřebují „to nejdražší“ vybavení na ryby. A pro jejich rybaření jim bohatě vystačí levné vybavení. Právě takové je nyní k sehnání na rybářském e-shopu PARYS. V tomto rybářském e-shopu probíhá výhodný výprodej.

 

Kaprový prut DAM Tech Carp Combo s navijákem BF 50

Populární rybářský set, který kombinuje jak kvalitní prut na kapry, tak i spolehlivý naviják. Tento set je ideální pro rybářské začátečníky, anebo pro ty rybáře, kteří nejezdí na ty nejtěžší vody. Levný set na kapry od německé značky DAM najdete na e-shopu PARYS.

Součástí setu je jednak kvalitní prut na kapry, který má spolehlivý blank se zajímavou akcí. Díky tomu je rybář schopný nahazovat do větších vzdáleností, přitom si ale vychutná souboj s každou zdolávanou rybou.

Délka prutu je 3,6 metru, což nasvědčuje tomu, že udice je vhodná i pro delší hody. Takže rybář tento set využije i na středně velkých vodách, na kterých je zapotřebí nahodit dále od břehu. Gramáž je potom 2,75 lb, díky čemuž má rybář jistotu velkého rybářského zážitku při zdolávání.

K tomuto prutu potom rybář získá i vhodný naviják na kapry DAM BF 50. Jak označení navijáku napovídá, tak jde o naviják o velikosti 50, který je k takové udici „jako dělaný“. Naviják má spolehlivý chod, který zaručuje pravidelné navíjení vlasce na cívku. Důležitou součástí je také citlivá brzda, díky které rybář úspěšně zdolá zaseknutého kapra.

Pokud patříte mezi rybáře, který nepotřebuje nijak extra vybavení, protože chytá třeba menší kapříky na krmítko, pak se určitě podívejte na tento výhodný set. Takový prut s navijákem za takové peníze jen tak neseženete. Levný set od německé značky DAM najdete na e-shopu PARYS.

 

Kaprový prut DAM BaseX Carp s navijákem Nova 5000 FS

Pokud hledáte spíše tvrdší prut na kapry, pak se určitě podívejte spíše na tento rybářský set. Ten jednak kombinuje tužší prut na kapry, ale zároveň k němu rybář dostane i spolehlivý naviják s volnoběžnou brzdou. Kaprový set je k dostání na e-shopu PARYS za pár korun.

Pokud se podíváme blíže na zmíněný prut, tak jeho „základ tvoří“ odolný sklolaminátový blank, do kterého se rybář může při hodu pořádně opřít. Díky délce 3,6 metru je rybář schopný nahodit dále od břehu. A gramáž 3 lb umožňuje použití i těžší montáže právě pro daleké hody.

Rybářský set, který se skládá z dělené udice DAM Base X Carp a kaprového navijáku DAM Nova 5000 FS

Velkou předností tohoto prutu jsou i kvalitní očka, která jsou po blanku rozmístěna tak, aby jimi vlasec při hodu bezproblémově procházel. Díky tomu nevzniká přebytečné tření, takže montáž letí podstatně dále. Velkým plusem je také spolehlivé sedlo na naviják DPS a příjemná rukojeť z EVA materiálu.

Součástí celého komba je potom i naviják DAM Nova 5000 FS. Jeho obrovskou výhodou je spolehlivý brzdný systém. Ten rybáři nabízí volnoběžnou brzdu, díky které si rybář nastaví naviják tak, aby se vlasec při záběru volně odvíjel. Pak stačí jednoduchý pohyb kličkou navijáku, a vše je připraveno ke zdolávání.

Co se týče chodu, tak o jeho pravidelnost a preciznost se stará počítačově vyvážený rotor. I díky němu naviják „šlape jako švýcarské hodinky“. Paráda! Důležitou vlastností celého navijáku je například i rolnička zabraňující kroucení vlasce. Tenhle set na kapry prostě chcete! Najdete ho na rybářském e-shopu PARYS za pár korun.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -