DomůAkční nabídkaVÝPRODEJ: Levné křeslo pro rybáře nebo TOP hlásiče na ryby za super...

VÝPRODEJ: Levné křeslo pro rybáře nebo TOP hlásiče na ryby za super nízkou cenu! Poslední kusy!

- Reklama -

Rybáři pozor! Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá výprodej vybraných rybářských potřeb od německé značky DAM. Nyní si můžete obstarat například křeslo pro rybáře, anebo hlásiče na ryby za podstatně nižší ceny! A navíc, v suprové kvalitě, na jakou jsme u německých produktů zvyklí. Ale pozor! V regálech leží poslední kusy těchto zlevněných rybářských potřeb. Nenechte si upláchnout perfektní příležitost na super výhodný nákup!

Ilustrační foto: PARYS

 

Signalizátory na ryby DAM Nano Bite Alarm 3+1

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Suprové hlásiče na ryby od německé společnosti DAM, které rybáře zaujmou už na první pohled. Ano! Narážíme na hodně povedený design, který vypadá opravdu zajímavě. Tohle se nám líbí! S designem trochu souvisí i samotná velikost hlásičů, které jsou „tak akorát do ruky“. Tohle rybář ocení především při transportu k vodě. Co je malé, to se nepronese!

Tyto zlevněné rybářské hlásiče od německé firmy DAM nabízí veškeré vymoženosti, na které jsme u této elektroniky zvyklí. Na hlásičích jde samozřejmě nastavit hlasitost, tóny, citlivost, anebo dokonce i čas svícení LED diod. Tohle ocení každý rybář!

VIDEO: Jak vypadají hlásiče na ryby DAM Nano Bite Alarm 3+1

VIDEO: Vážení čtenáři, litujeme, ale video v tomto článku bylo původní autorem smazáno…

Z našeho pohledu je super to, že tyto hlásiče na ryby DAM Nano Bite Alarm jsou k dostání v praktické sadě 3+1. Takže rybář má po ruce kompletní elektroniku, která bude dlouhodobě a bezproblémově fungovat. Ještě k tomu příposlechu: Ten má dosah 100 metrů, což je dostačující v drtivé většině případů. Tohle je fakt super!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Křeslo pro rybáře DAM Camovision Easy Fold Chair S Arm Rests Alu

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Luxusní křeslo pro rybáře, které je momentálně dostupné za fakt zajímavou cenu. A přitom rybář dostanete super pohodlí! Velikost křesla je 94 x 68 x 64, což je dostatek prostoru i pro urostlého rybáře. I když má rybář objemnější boky, tak přesto ho nebude nikde nic tlačit ani svírat. Tohle je hodně důležité, pro dokonalý komfort.

Na tomhle křesle pro rybáře doslova milujeme jeho zpracování. Na něm totiž nalezneme hlavní matraci z microfleecu, který je neuvěřitelně příjemný na dotek. Tohle je fakt paráda! Vnější matrace je pak potažena praktickým materiálem 600D, který je snadno čistitelný ve chvíli, kdy rybář křeslo zašpiní třeba kusem bahna. Velký palec nahoru!

Křeslo jde polohovat s pomocí područek, které by z našeho pohledu neměly chybět na žádném rybářském křesle. Područky jsou TOP! Prostorné opěradlo lze nastavit v 7stupňovém systému, takže rybář si najde tu nejlepší polohy pro posezení u vody. Super!

Ještě bychom neradi zapomněli na lehký rám křesla, který je zhotovený z hliníku. A právě díky tomu toto lehké křeslo pro rybáře má tak nízkou hmotnost – jen 4,9 kilogramů. Takže rybáři jej mají velmi rádi i při krátkodobých vycházkách k vodě, protože se nepronese. Bomba! Hliníkový rám je ale maximálně odolný a stabilní, takže křeslo bude dlouhodobě sloužit.

Pokud se ptáte, jaké křeslo na ryby vybrat, pak se podívejte na toto. Je nádherně prostorné, nabízí vysoké opěradlo a područky, je parádně lehké a stabilní i na hodně blátivém terénu. S tímhle křeslem prostě nikdy neuděláte chybu!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -