DomůAkční nabídkaVýrazná sleva na boilies: Další firma snižuje cenu, vyjde na 70 korun...

Výrazná sleva na boilies: Další firma snižuje cenu, vyjde na 70 korun za kilo

- Reklama -

Aktuální situace ohledně cen není rozhodně nikterak jednoduchá. Zdražuje snad úplně všechno! No, všechno přece jen ne. Například rybářské firmy u některých produktů snižují ceny. Tak jako ZFish. 

Ilustrační foto: PARYS

Právě česká značka ZFish na rybářský trh dodává velepopulární krmné boilies Megamix v celé řadě příchutí. A u tohoto boilies aktuálně výrazně klesla cena, kdy kuličky stály původně 499 korun, nyní stojí jen 349 korun za kilo. V přepočtu tak kilo boilies stojí jen 70 korun. Zlevněné boilies je k dostání třeba na e-shopu PARYS.

 

Boilies ZFish Megamix

Krmné boilies ZFish Megamix patří k nejprodávanějším kuličkám na rybářském trhu. Není se čemu divit! Právě toto boilies bylo k dostání za velmi příznivou cenu, teď je ta cena dokonce ještě nižší. Rybář si ale za pár korun obstará velmi kvalitní návnadu, se kterou atraktivně rozkrmí lovné místo na každém revíru. Levné boilies je k dostání na e-shopu PARYS.

Základní surovinou pro výrobu tohoto boilies je kukuřičná mouka. Právě ta je v kuličkách zastoupena v největším množství. Ale to není špatně, naopak! Právě kukuřice je v rybářském světě používaná odjakživa, protože rybám setsakramentsky moc chutná. Kukuřici milují nejen kapři, ale také například amuři.

Kukuřičnou mouku pak doplňují ještě další suroviny, díky kterým má toto boilies krásně atraktivní vůni. Díky vylepšené receptuře v levném boilies ZFish Megamix najdeme celou řadu bílkovin, vitamínů a aromatů. Důležitou vlastností tohoto boilies je velmi rychlá stravitelnost. To je zásadní přednost! Ve chvíli, kdy kapr boilies pozře, tak ho také rychle vypudí. Takže brzo dostane „pocit hladu“.

Toto levné krmné boilies Megamix od české značky ZFish se dodává v nejpopulárnějším 20 mm průměru. Právě tato velikost je ze strany rybářů nejhojněji používaná. 20 mm jsou dostatečně selektivní v teplejších měsících – pokud chceme opravdu selektivní návnadu, pak stačí krmné boilies vysušit. Zároveň jde ale o ideální velikost i do studené vody, kdy můžeme kuličky rychle okrájet nebo rozpůlit.

 

K dostání v 7 příchutích

Rybáři toto boilies milují i proto, že je k dostání v celé řadě příchutí. Na výběr jsou jak sladké, tak masové, anebo kořeněné vůně. Vyleženě sladkou příchutí je jahoda/banán, kterou rybáři rádi používají v teplejší vodě, kdy dozrává ovoce na stromech u našich revírů. Potom jsou ovocné příchutě k vidění v kombinaci, jako například monster crab/ananas nebo chilli/švestka.

Poté mají rybáři na výběr z masových odérů. K dostání je krmné boilies v příchuti oliheň/chobotnice nebo oliheň/krill. Tyto kuličky mají živočišný pach, který věrně „napodobuje“ přirozenou živočišnou potravu kaprů. Toto boilies rybáři rádi požívají v těch měsících, kdy ryby potřebují nabrat velké množství energie (po nebo před zimou).

Další příchutě pak kombinují kořeněné nebo pálivé vůně. Typickými příklady jsou česnek/černý pepř nebo chilli/robin red. Obě zmíněné příchutě mají unikátní kořeněný „ocas“, který se velmi dobře šíří i ve studené vodě. Tohle je taky velká paráda! Kořeněné kuličky je potom vhodné nechat vysušit natvrdo, aby byly více selektivní. Takto „upravené“ boilies rybáři rádi vozí na takové vody, kde je třeba více „bílé ryby“.

Hledáte levné boilies, se kterým vytvoříte TOP krmné místo? Pak se rozhodně podívejte na tyto kuličky od firmy ZFish. Jde o perfektní koule za super nízkou cenu! Levné boilies ZFish Megamix najdete na e-shopu PARYS za pár korun.

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -