DomůAkční nabídkaZábavné deskové hry pro rybáře: ideální dárek na Vánoce pro celou rodinu

Zábavné deskové hry pro rybáře: ideální dárek na Vánoce pro celou rodinu

- Reklama -

Pořád hledáte ten nejlepší dárek pro rybáře? Nejlepší je darovat to, co stmelí rodinu. Existuje něco takového? Určitě ano! Třeba zábavné deskové hry pro rybáře, u kterých se budou všichni bavit. 

Ilustrační foto: PARYS

Nejkrásnější chvíle jsou ty, kdy jsme s našimi nejbližšími. Abychom všechny členy rodiny „přilákali“ k jednomu stolu, je dobré je pozvat na zábavou deskovou hru. A právě deskové hry pro rybáře jsou aktuálně v nabídce rybářského e-shopu PARYS.

Právě tento obchod nabízí zábavné deskové hry pro rybáře, u kterých se rybáři, ale i nerybáři, budou skvěle bavit. V nabídce je třeba i taková hra, kterou zvládnou i úplně nejmenší rybáři. Pojďme se na ně podívat blíže…

 

Desková hra pro rybáře Rybník

Tohle je velmi populární desková hra pro rybáře od českých tvůrců, která slibuje obrovskou zábavu s nejbližšími. Jde o to, že tato rybářská hra netrvá jen „zanedbatelnou chviličku“, ale že hráči spolu stráví dost času. Deskovou hru pro rybáře Rybník najdete na e-shopu PARYS.

Stolní hra pro rybáře Rybník

Bacha! Nejde o nijak složitou hru. Hrát ji mohou děti už od 6 let věku, takže nejmenší členové rodiny nezůstanou stranou. Naopak! Díky této hře i méně zkušení se naučí rozpoznávat tvary, názvy a specifické rysy daných ryb. Takže hra má i vzdělávací vlastnosti.

Balení obsahuje 1 herní pole, na kterém se celé dobrodružství odehrává. Kromě toho je součástí balení 100 herních karet, se kterými lze hrát vícero her. Pak ještě v balení najdeme 4 figurky a 1 hrací kostku. A ještě návod, jak celou hru hrát.

Jak už jsme výše nakousli, tak hráči nemusí hrát pouze hru Rybník. S hracími kartami jde hrát i různé karetní hry. Jaké? Třeba sumčí sedmu, rybí války nebo pexeso. Tudíž tato desková hra nezůstane v koutě, protože nabízí obrovskou škálu využití a zábavy.

Pokud hledáte ideální dárek pro malé, ale i velké rybáře, pak jste ho našli. Tato desková hra od českých tvůrců nabízí obrovskou porci zábavy. A hlavně také společných chvilek u jednoho stolu. Deskovou hru rybník najdete na e-shopu PARYS za super cenu.  

 

Desková hra pro rybáře Veselý rybolov

Máte doma ještě menší rybáře, kterým je třeba pod 6 let věku? Pak se spíše podívejte na jinou hru od české firmy Efko, která je vhodné právě i pro ty nejmenší rybáře. Tuto deskovku mohou hrát děti už od 3 let věku. Českou deskovou hru Veselý rybolov najdete na e-shopu PARYS za super cenu.

Stolní hra pro rybáře Veselý rybolov

Hraní je naprosto jednoduché: každý hráč obdrží 3 hrací figurky v jedné barvě. S pomocí hrací kostky pak hráč pohybuje s danou figurkou, kdy s její pomocí loví ryby na hrací desce. Cílem je vychytat všechny ryby z hracího pole (z rybníku).

Tato hra je vhodná právě i pro ty nejmenší členy rybářské rodiny, protože rozvíjí jednak trpělivost, protože ne vždy se podaří rybu ulovit. Dále pak hra rozvíjí také analytické uvažování nebo jemnou motoriku. Tohle je bude bavit!

Jestli aktuálně hledáte vhodný dárek pro malého rybáře, rozmyslete si, jestli není lepší mu místo „obyčejné hračky“ zakoupit deskovou hru, u které se bude bavit, ale která mu zároveň napomůže k rozvoji jeho vlastností. Deskovou hru Veselý rybolov najdete na e-shopu PARYS za super nízkou cenu.  

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -