DomůAkční nabídkaŽádné odpadové přísady: boilies Mikbaits za pár korun obsahuje TOP moučky

Žádné odpadové přísady: boilies Mikbaits za pár korun obsahuje TOP moučky

- Reklama -

Vysoká poptávka po levném boilies ze strany rybářů způsobila, že cenově dostupné kuličky má v nabídce skoro každý výrobce. A výjimkou není ani firma Mikbaits, která nabízí cenově atraktivní boilies.

Rybáři si cenově dostupné boilies oblíbili zejména proto, že jsou s ním schopni atraktivně rozkrmit lovné místo. Právě větší množství krmení častokrát napomůže k rychlejšímu upozornění ryb, které pak vede k rychlým záběrům. Aby takové krmné kampaně nezruinovaly rybářovu peněženku, je vhodné použít právě levnější boilies.

 

Boilies Mikbaits X-Class

Ostřílený kaprař Michal Kučera má tak v nabídce své firmy Mikbaits populární boilies X-Class, které patří k tomu nejlevnějšímu ze sortimentu této firmy. Přitom se ale jedná o kuličky, které obsahují celou řadu atraktivních surovin. A tím se výrazně liší od jiného levného krmného boilies, které je na rybářském trhu. Levné boilies Mikbaits X-Class najdete na e-shopu Chyť a pusť za super cenu.

Toto levné boilies od české firmy Mikbaits je přece jenom jiné oproti některé konkurenci. Kuličky totiž obsahují kvalitní suroviny, ale také třeba vajíčka, které z tohoto boilies dělají kvalitní produkt. 

Ano, toto boilies skutečně obsahuje vajíčka. A to je důkazem, že levné boilies lze vyrábět kvalitně. Kromě toho ale v těchto kuličkách najdeme celou řadu surovin, které ve vodním prostředí skvěle pracují.

Základ boilies MIkbaits X-Class je v léty osvědčené směsi MultiMix. Tato směs obsahuje až 25 % rybích mouček, které patří k nejpoužívanějším surovinám při výrobě boilies. Ale ono není divu! Právě rybí moučky dokážou ve vodním prostředí vytvářet koncentrované potravní signály, které lákají ryby na místo.

VIDEO: Jak vypadá levné boilies Mikbaits X-Class? Mrkněte se na video

Kromě toho ale v tomto cenově dostupném boilies nalezneme například i mléčné proteiny nebo ptačí zoby. Díky tomu tak tyto kuličky mají ještě zajímavější vlastnosti. Tou nejvíce atraktivní surovinou, kterou v boilies X-Class najdeme, je ale asi játrový extrakt. Právě tato surovina stojí za úlovky obrovských kaprů!

 

K dostání v celé řadě příchutí

Levné boilies Mikbaits X-Class je k dostání ve dvou průměrech. Rybáři si toto boilies mohou vybrat v populární 20milimetrové velikosti, kterou lze používat po celou dobu rybářské sezóny. Pokud ale rybář jezdí na vody, na kterých je například větší množství bílé ryby, pak doporučujeme použít větší kuličky o velikosti 24 mm.

Větší velikost kuliček pak není vhodná pouze na vody s velkým zarybnění bílou rybou, které dokážou déle odolat, ale také například na řeku. Pokud jezdíte lovit kapry na proudné revíry, pak doporučujeme použití větších kuliček, které déle vydrží v proudu – nerozpadnou se tak rychle.

Rybáři na tomto boilies oceňují také to, že si jej mohou vybrat v obrovské škále příchutí. K dostání jsou legendární masové příchutě typu GLM Mušle, Losos Koi, Monster Crab nebo Krill Patentka. U tohoto typu boilies má tak rybář stoprocentní jistotu, že bude mít k dispozici kvalitní masové boilies, se kterým je schopný vytvořit neodolatelné krmné místo.

Cenově dostupné boilies X-Class ale nabízí i jiné typy příchutí. „Černým koněm“ u mnoha rybářů je potom příchuť Robin Red, která má atraktivní, načervenalou barvu. Díky tomu tak kuličky u vody vytvoří nepřehlédnutelný „koberec“. Tohle nikdy nezklame!

Chcete mít levné krmné boilies, které nabízí opravdu kvalitní suroviny? Pokud od kuliček očekáváte to, že budou obsahovat kvalitní suroviny, díky čemuž budou ve vodě vytvářet atrkativní signály, pak rozhodně doporučujeme toto levné boilies od Michala Kučery. Boilies Mikbats X-Class najdete na e-shopu Chyť a pusť za pár korun.

Zdroj a ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -