DomůAkční nabídkaZelené pelety na amury jen za 40 korun za kilogram: tohle amuři...

Zelené pelety na amury jen za 40 korun za kilogram: tohle amuři milují

- Reklama -

Pelety na amury jsou ideální návnadou, kterou lze používat ve velkém množství. Rybář je tak schopný vytvořit pro amury neodolatelné krmné místo, přitom to nezruinuje peněženku. Znáte tyto pelety?

O amurech se moc dobře ví, že to jsou obrovští jedlíci, kteří dokážou spořádat obrovské množství potravy. A proto je ideální, když má rybář po ruce nějakou levnou návnadu. Naprosto dokonalým krmením na amury jsou potom zelené pelety s řepkou. Ty nejenže amurům chutnají, ale navíc jsou k dostání za super cenu. Jen za 40 korun za kilogram

 

Řepkové pelety Carpway

Česká značka Carpway, která na rybářský trh dodává super levné pelety na ryby, má v sortimentu i zelené pelety s vysokým podílem řepky. Díky skvělému rostlinnému složení, ale i zelenému zbarvení, se jedná o vynikající návnadu na amury. Levné pelety na amury najdete na e-shopu PARYS jen za 40 korun za kilogram.

Zásadním plusem těchto pelet je pochopitelně nízká cena. Pokud se rybář zaregistruje nebo přihlásí na rybářském e-shopu PARYS, pak automaticky dostane slevu. Díky ní pak po rozpočítání 1 kilogram řepkových pelet vychází na pouhých 40 korun. To je cena, na kterou se jiní výrobci mohou dívat jen z uctivé vzdálenosti.

Přitom rybář i za takto „lidovou cenu“ dostane vynikající pelety, které obsahují vysoký podíl řepky, ale i dalších rostlinných surovin. A přesně takové složení při lovu amurů potřebujeme, protože o těchto rybách je dobře známo, že milují (nejen) vodní vegetaci. Ano, tahle „stříbrná torpéda“ spasou všechno, co má ve vodě zelenou barvu.

A právě zelené zbarvení těchto pelet je dalším výrazným plusem. Jedná se totiž o to, že rybář je schopný s peletami vytvářet obrovské „krmné koberce“, které připomínají podvodní pastviny. Tohle zaručeně zastaví každého amura v okolí.

 

Pelety jsou k dostání ve dvou průměrech

Jelikož jsou pelety skutečně levné, tak rybář jich může do vody naházet nemalé množství. To je při lovu amurů zásadní, protože tyhle ryby dokážou spořádat obrovské množství potravy. Některé odborné zdroje pak udávají, že amur sežere tolik potravy, kolik sám váží

Zelené pelety od české značky Carpway je možné si obstarat ve dvou průměrech. Pro rychlejší chytání, kdy je zapotřebí ryby co nejdříve zaujmout, je jednoznačně lepší menší průměr o velikosti 12 mm. Takto malé pelety dokážou zaujmout i menší ryby, takže rybář se u vody rozhodně nebude nudit.

Pokud ale rybář potřebuje, aby jeho krmení vydrželo na lovném místě podstatně déle, pak je lepší sáhnout po peletách o velikosti 18 mm. Toto krmení tak přečká i nájezdy menších ryb, takže spolehlivě „počká“ do příjezdu větších amurů, kteří se začnou krmit v blízkosti nástrahy. Tudíž šance na záběr roste.

Velkou výhodou potom je to, že obě velikosti pelet mají v sobě díry. Rybáři tak tyto pelety od české značky Carpway nepoužívají jen na samotné krmení, ale i přímo na lov. A ono to dává smysl – častokrát je prostě nejúspěšnějším řešením chytat na to, s čím krmíme.

Pokud se pomalu chystáte na letošní amurovou sezónu, pak se určitě podívejte na tyto levné pelety od české značky Carpway. Jedná se o vynikající krmení (nejen) na amury, které obsahuje obrovské množství řepky a dalších rostlinných surovin. Za takto nízkou cenu krmení v takové kvalitě budete hledat jen těžko! Řepkové pelety najdete na e-shopu PARYS jen za 40 korun za kilogram.

Zdroj a foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -