skingbranding-banner

AKCE: Boilies ZDARMA! Získejte našlapané kuličky na velké kapry z Anglie!


Rybáři, pozor! Na rybářském e-shopu PARYS stále probíhá super akce! Tento obchod rozdává rybářům nadupané boilies NASH z Anglie ZDARMA. Ano, jde o boilies od světově uznávané společnosti NASH, která patří k TOP producentům rybářských nástrah a návnad. Tohle boilies má na kontě nespočet obrovských kaprů po celém světě. Vyzkoušejte obrovskou kvalitu a získejte kuličky NASH ZDARMA!

Firma NASH. Jedinečný producent rybářských nástrah a návnad, který stál u zrodu moderní kaprařiny, kterou známe dnes. Nespočet odborníků důkladně testuje každý druh boilies velmi dlouhou dobu. A kuličky do regálů obchodníků putují až v tu chvíli, kdy má výrobce „skálopevnou“ jistotu, že dané boilies skutečně funguje. Výsledkem tak jsou spolehlivé nástrahy, na které kapři okamžitě reagují. Vyberte si jedno z TOP boilies na kapry! S tímhle nemůžete udělat chybu!

 

Boilies NASH Instant Action (Strawberry Crush)

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Geniální boilies do aktuálních podmínek! Tyto jahodové kuličky jsou už dnes legendární nástrahou. Toto boilies je vynikající pro jarní lov kaprů, kteří v žádném případě neodolají žádné sladké nástraze. Boilies NASH Instant Action Strawberry Crush zaručuje úspěch!

Boilies NASH Instant Action Strawberry Crush obsahuje hned 3 jahodové esence, které dělají ve vodním prostředí neskutečné divy! Té geniálně vonící pachové stopě neodolá žádný kapr! Tajnou přísadou je potom scopex, díky němuž mají tyto kuličky velmi zajímavý pachový „ocas“. Tohle funguje! Mlsní kapři, kteří na jaře velmi intenzivně hledají něco k snědku, takové nástraze neodolají. To nejde!

Samotná směs je úchvatná. Sladkou vůni a chuť jahod a scopexu doprovází mléčný prášek, mouka z tygřích ořechů, ale i špetka játrového extraktu. Tenhle „koktejl“ je naprosto geniální, a není proto divu, že kapři na tuto nástrahu tak dobře reagují. Paráda!

Obrovsky silnou zbraní je i zbarvení těchto kuliček. Nádherně světle růžové zbarvení jde krásně vidět na každém podkladu – jak na bahnitém, tak i zarostlém nebo zaneseném terénu. Nezapomeňte, že kapři velmi dobře vidí kontrastní věci – tedy světlé předměty na tmavém podkladu. Tohle je prostě logická volba, která zaručuje záběry.

Boilies ZDARMA: Při zakoupení 2ks potápivého boilies z řady Instant Action máte 3. kus ZDARMA! Je nutné zakoupit 2ks stejné položky (např. 2x příchuť strawberry crush v průměru 15 mm v balení 1 kg). Doporučujeme, abyste ze začátku kupovali menší (levnější) balení. Nejprve si vyzkoušejte, které boilies vám nejlépe „jezdí“, až poté jej nakupujte ve větších baleních.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Boilies NASH Instant Action na Parys.cz

Máte v oblibě spíše masové kuličky? Anebo raději exotické příchutě typu kokos? Není problém! Na rybářském e-shopu PARYS je k dostání několik dalších druhů boilies NASH Instant Action za nejlepší cenu na trhu! Vyberte si přesně takovou příchuť a velikost boilies, kterou hledáte!

Ostatní druhý boilies NASH Instant Action si prohlédněte ZDE

Ilustrační foto: PARYS

Nové články v rubrice

Nadupané kaprové děličky za fantasticky nízkou cenu! A jeden prut dostanete ZDARMA!

admin | přečteno: 985x | 20.06.2018 | Žádné komentáře

Anglická společnost Wychwood patří k TOP producentům rybářského vybavení, zejména pak …

Lov kaprů v létě: 3 zaručené tipy a triky, díky kterým ulovíte trofejního kapra!

admin | přečteno: 2044x | 19.06.2018 | Žádné komentáře

Lov kaprů v teplé vodě má svá specifika. Na jednu stranu …

NOVINKA: Cenová bomba! Vynikající hlásič FLAJZAR za pár korun! Nenechte si ujít!

admin | přečteno: 1599x | 18.06.2018 | Žádné komentáře

V rybářském světě asi není rybáře, který by neznal legendární českou …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

Odebíráte zpravodaj?
×

RYBÁŘSKÝ ZPRAVODAJ

Zajímají Vás novinky a zajímavosti ze světa rybaření? Chcete zasílat užitečné návody a vybrané tipy na rybařské vybavení?

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje!

Přihlášením k odběru souhlasíte se zásadami zpracování osobních údajů na našich stránkách. Vaše emailová adresa je u nás v bezpečí a používáme ji výhradně k rozesílce tohoto zpravodaje! Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.