Domů Akční nabídka LIKVIDACE SKLADU: Totální doprodej! Nadupaná kaprová dělička za 500 korun! Máme poslední...

LIKVIDACE SKLADU: Totální doprodej! Nadupaná kaprová dělička za 500 korun! Máme poslední kusy!

- Reklama -

Šílenost! Tohle je nepřekonatelná akční nabídka! Na rybářském e-shopu PARYS nyní probíhá totální doprodej našlapaných kaprových děliček OKUMA. Tyhle kaprové pruty seženete za naprosto nepřekonatelně nízkou cenu! Jeden prut vás vyjde jen na pár stovek! Paráda! Upozorňujeme, že se jedná o doprodejovou akci! Na skladě je posledních 9 posledních párů těchto kaprových děliček OKUMA. Takže kdo dříve přijde, ten dříve chytá!

Upozornění: Jedná se o doprodej! Na skladě jsou poslední páry. Po doprodání tyto pruty nebudou už nikdy dostupné! Nepropásněte šanci na extra výhodný nákup!!!

 

Kaprové děličky OKUMA G-Force Carp

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Špičkové kaprové děličky od renomované firmy OKUMA! Tyto pruty jsou k dostání v délce 3,66 metrů a gramáži 3lb. Jde tedy o „univerzální“ udice, které jsou vhodné jak pro lov kaprů na stojatých vodách, tak i na těch tekoucích. Díky délce 3,66 metrů můžete s těmito pruty nahazovat opravdu daleko, rovněž je ale tato délka velmi komfortní při vyvážení z lodi. Tenhle prut je prostě nefalšovaný kaprový „univerzál“, který se bezvadně hodí na drtivou většinu našich revírů.

Tento prut je dvoudílný, transportní dílka činí 186 centimetrů. Co se týče akce prutu OKUMA G-Force Carp: Tento prut je vyroben z moderních materiálů, které zaručují výbornou akci jak při nahazování, tak i zdolávání. Navíc, gramáž 3lb slibuje úžasné prožití jakéhokoliv souboje s rybou – rybář v prutu cítí každý výpad ryby. To je požitek! Moderní materiály stojí i za nízkou váhou této udice – ta činí jen 531 gramů.

Kaprové děličky OKUMA G-Force Carp jsou k dostání v akci 1+1. Takže za konečnou cenu dostanete hned 2 udice. Když si finální částku vydělíte dvěma, pak jeden prut vyjde jen na pár stovek! Tohle je prostě úžasná příležitost pro extrémně výhodný nákup. Ale znova: Upozorňujeme, že na skladě je posledních několik kusů. Proto si pospěšte!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!  

 

Akční set Prologic Cruzade Carp Kit R.T.G.

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

K levným kaprovým děličkám od firmy OKUMA by se vám jistojistě hodil i tento výhodný set! Tato sada obsahuje celou řadu nezbytností, které přidávají lovu kaprů velký komfort. Co sada obsahuje?

Tato sada obsahuje černé hliníkové vidličky, které jsou nastavitelné od 50 do 75 centimetrů. Vidličky jsou vyrobené z kvalitního materiálu, který slibuje dlouhodobé a bezproblémové používání. K vidličkám pak rybář ještě obdrží velice populární hlásič SMW, který má zabudované svítící „uši“. Sada pak ještě obsahuje jeden indikátor záběru v červené barvě a rohatinku na zadní vidličku. A to vše rybář dostane za super nízkou cenu!

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Ilustrační foto: PARYS a archiv InRybar.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -