Domů Akční nabídka AKCE: Brutální sleva! Nadupané bivaky FOX výrazně levněji! Ušetřete balík peněz!

AKCE: Brutální sleva! Nadupané bivaky FOX výrazně levněji! Ušetřete balík peněz!

- Reklama -

Konečně jsou zase na skladě! Rybářský e-shop HIKI.cz doplnil zásoby populárních bivaků FOX EOS 1 a EOS 2. A co je hlavní? Tyhle značkové bivaky jsou oproti jiným e-shopům výrazně levnější! Nyní tak můžete ušetřit hodně zajímavé peníze, přitom dostanete TOP produkt. Upozorňujeme ale, že o tyto bivaky FOX za výhodné ceny je extrémní zájem. A zásoby se velice rychle tenčí. Proto s výběrem nového bivaku moc neotálejte, abyste to stihli…

Poznámka: HIKI.cz je rakouský e-shop, který posílá rybářské potřeby po celé Evropě, proto se prosím nezalekněte poněkud krkolomnější češtiny. Děkujeme za pochopení!

NOVINKA: Nově zásilky z rakouského e-shopu HIKI.cz vozí spolehlivý přepravce PPL. Zásilky tak chodí mnohem rychleji a doručení je spolehlivější!

 

Bivak FOX EOS 2 Man

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Tohle je jeden z nejpopulárnějších bivaků pro 2 rybáře nejen na česko-slovenském trhu. Bivak nabízí luxusní rozměry 300 x 275 x 150 centimetrů, takže pod střechu se naprosto pohodlně vlezou dvě lehátka spolu s batožinou, kterou je nutné mít po ruce. Na tomto bivaku milujeme jeho odolnost proti silnému dešti a větru. To je dáno i pláštěm, který je vyrobený z voděodolného materiálu, který má 8000 mm vodního sloupce. Ani ten nejsilnější déšť vás nepřekvapí!

Další velkou výhodou je jednoduchá, ale zatraceně bytelná, konstrukce. Díky tomu tento bivak okamžitě postavíte a zase sbalíte. Vše rychle a jednoduše! Přitom ale tento bivak nabízí dokonalou aerodynamiku, která zajišťuje maximální stabilitu i za hodně silného větru. Super! Váha bivaku je 8,6 kilogramu.

Bivak FOX EOS 2 stojí na některých e-shopech přes 5 500 korun. Ale ne na HIKI.cz! Právě na tomto e-shopu si můžete tento luxusní bivak pořídit výrazně levněji! A bacha! Balík vám dojde velice brzo, protože rybářský e-shop HIKI.cz vsadil na spolehlivého dopravce PPL. Navíc, pokud se vám tento bivak nebude zamlouvat, můžete jej do 30 dnů poslat zpátky…

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Bivak FOX EOS 1

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

Menší model populárního bivaku od věhlasné společnosti FOX. Model EOS 1 má rozměry 270 x 205 x 140 centimetrů, takže se do něj naprosto pohodlně vleze 1 lehátko spolu s taškovinou s věcmi, které je nutné mít po ruce. Tento bivak je díky těmto rozměrům naprosto ideální pro krátkodobé vycházky.

Díky jednoduché konstrukci tento bivak okamžitě postavíte a zase sbalíte. Vše je velmi rychlé! Váha tohoto bivaku je pouhých 7,5 kilogramů. I tento bivak je potažen voděodolným pláštěm s 8000 mm vodního sloupce. Naprostá paráda i do hodně silného deštivého počasí. Luxus!

Tento bivak je na některých e-shopech k dostání za téměř 5 000 korun. Na HIKI.cz je cena podstatně nižší, takže můžete ušetřit pořádný balík peněz. Ale zase: V regálech leží jen několik málo kusů. Tak si pospěšte!

Výrobek je dostupný na e-shopu HIKI.cz za bezkonkurenčně nejnižší cenu na trhu!

 

Proč platíte za STEJNÉ produkty více?

Vy to nevíte? Některé položky FOX jsou na zahraničních e-shopech k dostání výrazně levněji! Pro tedy platíte za ten samý produkt o tolik více? Například na rybářském e-shopu HIKI.cz můžete nakupovat výrazně levnější FOX navijáky, pruty, vlasce, stojany, křesla, lehátka, bižuterii a mnoho dalšího. Ano, ano! Mluvíme jen o některých položkách, ale i tak můžete výrazně ušetřit. Nakupujte chytře! A neplaťte více…

Přitom, doprava balíků ze zahraničí se počítá na pouhé dny, a kolikrát balík dojde rychleji, než z česko-slovenského e-shopu. Teď navíc balíky z HIKI.cz vozí společnost PPL, takže doprava je hodně rychlá a spolehlivá!

NEPŘEHLÉDNĚTE: Na levné produkty FOX se podívejte ZDE

 

Jak je možné, že jsou ceny na HIKI.cz o tolik výhodnější?

Odpověď je jednoduchá – vysoké počty prodejů rybářského vybavení! HIKI.cz je rybářský e-shop, který působí po celé Evropě. Kromě toho, že HIKI.cz posílá rybářské vybavení po celém Rakousku nebo Německu, tak působí i v České republice, Itálii, Finsku, Velké Británii a mnoho dalších evropských zemí.

Díky tomu má HIKI.cz jiné podmínky u rybářských firem. Ovšem, tuto cenovou výhodu HIKI.cz předává rybářům ve formě nízkých cen. Nakupujte chytře! Na HIKI.cz to jde mnohem levněji!

NÁVŠTĚVA: Podívejte se, jak to v HIKI.cz vypadá. Odtud vám posílají balíky do České republiky…

 

Proč nakupovat na HIKI.cz?

Garance vrácení peněz: Nelíbí se Vám produkt? Můžete ho do 30 dnů vrátit! V každé zásilce je předvyplněný štítek pro kurýra – pokud se Vám zboží nelíbí, zašlete jej ZDARMA zpátky (nutné vracet v původním obalu a s účtenkou)…

Doprava do České republiky: Podle HIKI.cz je 100% zásilek v Česku do 3. dne! Doprava je extrémně rychlá! Cena zásilky do České republiky stojí 4,90 euro. Dopravu zajišťuje spolehlivý dopravce PPL.

 

Zkušenosti českých rybářů

Všimli jste si krkolomnější češtiny na rybářském e-shopu HIKI.cz? To je dáno tím, že tento internetový obchod pochází z Rakouska. Co ale ztrácí překladem, dohání cenami a servisem. Rybářský e-shop HIKI.cz je mezi českými a slovenskými rybáři oblíbený zejména proto, že nabízí TOP rybářské vybavení za opravdu libové ceny. Navíc, cena dopravy do České republiky je opravdu příznivá!

Pokud nemáte s tímto e-shopem žádnou zkušenost, pak nemějte obavy! HIKI.cz je spolehlivým rybářským partnerem! Kromě výhodné ceny se můžete spolehnout na spolehlivý a rychlý servis! Zásilky jsou dodávány velice rychle a spolehlivě!

Zkušenosti českých rybářů s rakouským e-shopem HIKI.cz si přečtěte ZDE

Ilustrační foto: HIKI.cz

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -