DomůAkční nabídkaAKCE: Kapraři pozor! Levný nafukovací rybářský člun LK Baits za super nízkou...

AKCE: Kapraři pozor! Levný nafukovací rybářský člun LK Baits za super nízkou cenu!

- Reklama -

Rybářský člun je nedomyslitelnou součástí výbavy mnoha rybářů. Bez člunu nejde vyvážet, hůře se bez něj zdolávají životní ryby, velice těžko se bez něho krmí nebo hledají ideální lovná místa. Prostě, s rybářským člunem je vše rychlejší, efektivnější a pohodlnější. Problémem bylo, že koupě kvalitního rybářského člunu mnohdy znamenala útratu značné části měsíční výplaty. Až doteď! Firma LK Baits totiž přišla s nadupaným nafukovacím člunem pro rybáře, který je dostupný za velmi, velmi atraktivní cenu!

 

Rybářský člun LK Baits Top 220 Khaki Sonar

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!

První, co vás na tomhle člunu jednoznačně zaujme, je jeho nízká cena! Oproti konkurenci je opravdu výrazně levnější. Přitom jde o nadupaný rybářský člun, který svou kvalitou zaujme každého rybáře. Tak předně: Rybářský člun LK Baits Top 220 Khaki Sonar je vyroben ze špičkového materiálu HEYTex z Německa, který je navíc poskládán do 5 vrstev. Díky tomu je tento rybářský člun extrémně odolný. Jeho životnost je opravdu dlouhodobá (výrobce garantuje záruku 5 let)!

- Reklama -

Co se týče vesel: Ta jsou vyrobena z pevného, ale velmi lehkého materiálu, díky čemuž je plavba s člunem opravdovým požitkem. Vesla jsou uchycena s pomocí populárního systému, který zaručuje bezproblémové používání při pádlování.

Na tomto člunu máme rádi i „nenápadné“ detaily – jako například popruhy/provazy na bocích člunu, díky kterým se s člunem velmi dobře manipuluje například u břehu. Samozřejmostí je i držák na přídi člunu. Velkou předností je, že součástí člunu je i držák na sondu echolotu. Super!

Obsah balení: 1x nafukovací člun pro rybáře, 1x lamelová podlaha, 1x posuvné sedadlo, 1x pumpa, 2x vesla, 1x sada na opravu, 1x obal

Tenhle člun je opravdu velmi rozumnou investicí! Za super nízké peníze dostanete TOP produkt, který vám bude při lovu kaprů spolehlivě sloužit. Doporučujeme!

Výrobek je dostupný na e-shopu Chyť a pusť za nejnižší cenu na trhu!   

Ilustrační foto: Chyť a pusť

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Akční nabídky

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -