Domů Akční nabídka AKCE: Kapraři pozor! Nadupané kaprové podběráky za pár korun! Nakupujte výhodně!

AKCE: Kapraři pozor! Nadupané kaprové podběráky za pár korun! Nakupujte výhodně!

- Reklama -

Na rybářském e-shopu PARYS se objevilo „horké zboží“! Na tomto rybářském e-shopu si můžete obstarat perfektní kaprový podběrák Prologic, který je dostupný za fakt luxusní cenu! Za super peníze dostanete obrovský podběrák i na ty největší kapry, přičemž jeho cena je skutečně libová! Parádní je, že jde o kompletní podběrák, takže k němu nemusíte už nic dokupovat. Neutrácejte zbytečně velké peníze! Nakupovat jde výhodně a chytře!

 

Podběrák Prologic Cruzade Landing Net 42“ 2 Section Handle

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

Suprový podběrák na kapry za fakt luxusní cenu! Na tomto podběráku je extrémně důležitý jeho velký rozměr. Rozměr podběrákové hlavy je 107×107 centimetrů, díky čemuž se do podběráku vejde i opravdu velký kapr! Tenhle parametr je velice důležitý! Středový kříž na podběrákové hlavě je zesílený, což výrazně zvyšuje odolnost a prodlužuje životnost tohoto produktu. Ramena na podběrákové hlavě jsou z kompozitu. I díky tomu se s tímto podběrákem parádně manipuluje.

Dalším velkým plusem podběráku od firmy Prologic je dlouhá podběráková tyč. Ta měří solidních 180 centimetrů, takže s podběrákem dosáhnete i daleko od břehu. Díky tomu je podebrání i velkého kapra na těžkém terénu velice pohodlné. Podběráková tyč na tomto podběráku je navíc dvoudílná, což výrazně zpohodlňuje jeho transport.

Podběrák od firmy Prologic je dostupný za suprovou cenu. Takový komplet – rozměrná podběráková hlava a dlouhá podběráková tyč – by u jiného výrobce stál podstatně vyšší cenu. Nepropásněte šanci na výhodný nákup! A hlavně! U tohoto produktu jde uplatnit i příjemná SLEVA! Stačí se jen před objednávkou zaregistrovat…

Výrobek je dostupný na e-shopu PARYS za nejnižší cenu na trhu!

 

Výprodej bivaků a brolly na PARYS.cz!!!

Na rybářském e-shopu PARYS momentálně probíhá i výprodej bivaků nebo brolly. Za super akční ceny si můžete obstarat TOP rybářské přístřešky, které vás ochrání před nepřízní počasí, a díky kterým můžete pobývat u vody i v těch nejextrémnějších podmínkách! Vyberte si z nabídky zlevněných bivaků a brolly na PARYS.cz! Nakupujte výhodně!

Zlevněné bivaky a brolly naleznete ZDE

Ilustrační foto: PARYS

- Reklama -
- Reklama -

Nejnovější články

Nejnovější techniky

Nejnovější články

Nejnovější techniky

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

- Reklama -

Akční nabídky

- Reklama -